Поморие би като гост Царско село с два гола на резерва

Иван Колев се превърна в герой за успеха с 3:2, резултати от Втора лига

Отборът на ОФК “Поморие” постигна драматична победа при гостуването си на ФК “Царско село” в гр.София, в мач от XII кръг на Втора лига.

Срещата протече напрегнато и бе изпълнена с обрати в резултата.

Първо гостите от Поморие използваха една бърза атака чрез Ахмедов и Шерденов и последният отбеляза първият гол в срещата. След 10 минути домакините изравниха с гол от дузпа и така завърши полувремето.

През второто домакините отбелязаха нов гол и поведоха с 2:1, но решаващо се оказа влизането в 68-ата минута на Иван Колев от Поморие, който отбеляза два гола и доведе резултата до 3:2 в полза на гостите от крайморския град.

ПФК Лудогорец-2 - ФК Ботев Гълъбово 1945

Начело в класирането излезе „Септември“ с 23 точки, „Етър“ е втори с 22, колкото има и „Созопол“, следват „Несебър“ с 21, ЦСКА-2 с 21 (мач по-малко) и други.