10 от Мура паднаха в Словения преди реванша с ЦСКА

Грешникът за "черно-белите" от първия мач този път не си поведе дълго топката и вкара на Хит Горица

Съперникът на ЦСКА в Лига Европа, словенският Мура, загуби с 1:3 гостуването си на Хит Горица в среща от втория кръг на местното първенство. Във втора поредна среща „черно-белите” останаха с човек по-малко, след като в 53-ата минута при резултат 0:2 Крамар получи червен картон. Въпреки това, Мура успя да върне един гол чрез Файич, който направи онзи пропуск срещу ЦСКА в 89-ата минута на първия мач през тази седмица, в 66-ата минута. Но в 76-ата Зигон от състава на Хит оформи своя хеттрик, след като преди това се бе разписал в 7-ата и 35-ата минути.

Мура все още няма победа в първенството на Словения. В първия кръг тимът на Франк Цифер извъртя 1:1 с Рудар.

Срещата-реванш ЦСКА – Мура е идния четвъртък от 20:00 ч на Националния стадион „Васил Левски”.