Ще успее ли Антони Здравков в Лудогорец?

17 август 2018 17:35 Пламен Димитров

Ивет спечели три златни медала в Турция

Само няколко дни след като стана пета в бягането на 200 метра от европейското първенство в Берлин, Ивет Лабова спечели три златни медала от турския клубен шампионат в Бурса.

В първия ден софиянката победи в спринта на 100 м с резултат 11.25 секунди и изведе щафетата на клуба си ЕНКА до първото място на 4х100 м, а във втория тя триумфира и на 200 м с време 23.02 секунди.

ЕНКА спечели и отборната надпревара с общ актив от 294.5 точки.

Постижението 11.25 секунди на 100 метра е третото по сила през сезона за Лалова. Тя има и 11.18 това лято.