Левски, победа кога? "Сините" с нова издънка в контролите! (ВИДЕО)

Играчите на Георги Дерменджиев загубиха с 1:2 от руския Урал

Резултатите от контролите нямат значение, казва специалистите, но със сигурност е притеснително, когато Левски не печели за четвърти пореден път...

Това стана днес, след като играчите на Георги Дерменджиев загубиха с 1:2 от руския Урал, в който се подвизава юоншата на клуба Николай Димитров-Хичо. Именно след асистенция на Хичо дойде и първия гол в мача!

Техничарят получи топката отдясно на крилото, навлезе в наказателното поле, последва подаване към точката на дузпата, а макар че първоначално Михайлов изби удара на Панюков, топката рикошира във футболиста и влезе във вратата - 1:0!

Ситуацията за левскарите стана още по-неприятна след четвърт час игра, тъй като Урал вкара втори гол. При центриране от корнер топката бе свалена пред вратарското поле, за да може от близка дистанция руснаците да удвоят - 2:0!

Последваха минути, в които левскарите постепенно напипаха своя ритъм на игра, а Хали Тиам и Богдан Вашчук имаха възможности, за да се разпишат във вратата на съперника, но ударите им бяха избити.

Втората част започна с натиск на Левски, а особено деен бе бразилецът Паулиньо, който и през първото полувреме сътвори по-интересните неща в предни позиции, колкото и малко да бяха на брой.

В 50-ата минута Левски все пак вкара гол!

Паулиньо проби добре отляво в наказателното поле, стреля по диагонал във вратаря, но Станислав Костов вкара при добавката за 1:2!

До края на срещата "сините" на Георги Дерменджиев опитаха, а и имаха още ситуации, за да стигнат до равенство, но Костов, Мариани и Яблонски не успяха да поразят целта.

Така след 4 контроли в Кипър Левски е с баланс от 3 загуби и 1 равен...

Състав на Левски
: Михайлов, Цветкович, Яблонски, Рейш, Горанов, Тиам, Юруков, Вашчук, Мариани, Паулиньо, Буш

---------------------------------------------------------------------------------------------
90' - Край на мача! Трета загуба на Левски от общо 4 контроли!

75' - Поизмориха се левскарите, а и последваха няколко промени, заради които темпото на игра поспадна.

60' - Добра атака на Левски. Мариани успя да открадне топката от играч на руснаците, подаде към Цветкович, който изведе Костов отдясно в наказателното поле, но острото подаване на голмайстора на "сините" успоредно на вратата, бе пресечено и избито в корнер.

50' - ГООЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Хубав пробив на Паулиньо отляво в наказателното поле завърши с диагонален удар, топката бе отбита от вратаря, но при добавката Станислав Костов не сгреши - 1:2!

46' - Начало на второто полувреме.

45' - Край на първото полувреме.

35' - Буш пресече топката при връщане на защитник на Урал към вратаря, румънецът върна към Вашчук, който обаче не успя да преодолее стража на съперника!

28' - Добра възможност за левскарите, при която удар на Хали Тима от дъгата пред наказателното поле профуча със сантиметри над гредата!

9' - ГОООЛЛ ЗА УРАЛ! Руснаците удвояват резултата, след като се възползваха от корнер и свалена топка във вратарското поле - 2:0!

3' - ГОООЛЛ ЗА УРАЛ! След добра атака на Николай Димитров-Хичо по десния фланг, топката попадна в играч на Урал, който макар и с доза късмет открива резултата - 0:1!

1' - Начало на срещата!