Валенсия записа втора победа за сезона

С човек по-малко "прилепите" се наложиха с 2:0 над Реал /Сарагоса/

Валенсия записа втора победа от началото на сезона, след като надделя с 2:0 като домакин срещу Сарагоса в мач от 6-я кръг на Примера дивисион.

„Прилепите“ излязоха напред в резултата още в 12-та минута, когато Сисоко центрира в наказателното поле на Сарагоса, след което Жонас свали топката с глава към Фегули, а той стреля, но Алваро блокира удара му, след което при добавката алжирецът бе точен и прати кълбото във вратата на Роберто.

Футболистите на Валенсия имаха надмощие през по-голямата част от първото полувреме, но Сарагоса контраатакуваше много опасно и Гуаита трябваше на три пъти да спасява опасни удари на Пощига и Монтанйес. Сарагоса можеше да изравни резултата в 47-та минута, но след удара на Виктор Родригес топката срещна гредата.

В 54-та минута Тино Коща подаде към Жонас, който стреля, но топката се удари в гредата. Валенсия отбеляза втори гол в 59-та минута, когато Бараган подаде към Солдадо, който след това продължи към Жонас, а той намери Джонатан Виера, който прати топката във вратата на Роберто.

Валенсия остана с човек по-малко в 61-та минута, когато Фегули бе изгонен за втори жълт картон. До края на мача играчите на Сарагоса се опитаха да се върнат в мача, но Гуаита с няколко добри спасявания запази вратата си без гол. След победата Валенсия има вече 8 точки, а Сарагоса остана с 6 точки.

Ламин Ямал ще запише поредния си рекорд с екипа на Испания

Официално: Бешикташ привлече Габриел Паулиста от Атлетико (Мадрид)

Той пристига като свободен агент

Реал (Мадрид) се чуди как да се отърве от разочарованието Рейниер Жесус

Той бе купен за 30 милиона евро, но така и не записа нито един мач за "кралете"

Флорентино Перес: Искам 16-ата през следващия сезон!

Президентът на Реал (Мадрид) е жаден за още големи успехи

Анчелоти: Беше ни трудно, но след почивката успяхме да се вдигнем

Той бе на седмото небе след триумфа в Шампионската лига

Анчелоти записа името си със златни букви в историята на Шампионската лига (ВИДЕО)

Той се превърна в първия треньор в историята на най-престижния европейски клубен турнир, който печели трофея пет пъти.

Белингам: Дори не мога да мечтая за по-добър сезон