Видима победи Ботев (Гълъбово)

„Видима-Раковски” победи с 1:0 “Ботев” /Гълъбово/ в поредната си контролна среща, играна днес в село Петко Славейков.

„Видима-Раковски” победи с 1:0 “Ботев” /Гълъбово/ в поредната си контролна среща, играна днес в село Петко Славейков. Единственото попадение в мача реализира Атанас Любенов в 28-та минута. Той засече с глава центриране на Християн Кожухаров от ъглов удар и намери мрежата на гостите.

През второто полувреме старши треньорът Димитър Тодоров смени целия състав, но “Видима-Раковски”продължи да доминира. Удари на новото попълнение Благомир Мастагарков и юношата Емил Гиев бяха спасени от вратаря, а в последната минута Никола Яначков стреля в напречната греда.