Ериксен: Трябва да се вгледаме в себе си и да променим нещо

Датският халф на Юнайтед не е доволен след загубата от Брайтън

Манчестър Юнайтед претърпя тежко поражение с 1:3 като домакин на Брайтън в събота, което бе и второ поредно за тях в първенството след загубата от Арсенал със същия резултат. „Червените дяволи“ играха имаха своите добри моменти през първата част, но през второто полувреме нещата се влошиха неимоверно за възпитаниците на Ерик тен Хаг.

Кристиан Ериксен, който бе титуляр за своя тим и изкара цялата среща, призна, че у него и неговите съотборници има голямо разочарование, е на мнение, че нещо малко не достига на неговия тим, за да постигне по-добри резултати.

„Това е тежка загуба. Трябва да се вгледаме в себе си. Променихме някои неща, но сме разочаровани. Първото полувреме имахме много шансове, имахме добър контрол. Те притежаваха доста топката, но нямаха положения. След това вкараха гол с първото си положение и се наложи ние да ги гоним, тъй като системата им е базирана на задържане на топката. Но все пак имахме шансове да се върнем в мача. Не ни достигат малките неща. Имахме засада срещу Арсенал, днес вкарахме, но ни отмениха гола. Малките неща ни липсват, малко късмет, за да преминем границата и да вземем нещо за усилията си. Всеки мач в началото на сезона, без значение с кого е, е много важен. Фокусираме се върху нашите мачове, защото искаме да победим независимо от противника. Но вече натрупахме три загуби и това трябва да се промени“, заяви датският полузащитник.