„Лебедите“ с летящ старт в ЛЕ (ВИДЕО)

Валенсия игра с човек по-малко почти цял двубой

Отборът на Суонси победи с класическото 3:0 тима на Валенсия като гост в първи мач от група „F“ в Лига Европа. Домакините останаха с човек по-малко още в десетата минута, когато Рами получи директен червен картон.

Само четири минути след като получиха числено предимство Суонси нанесе първия си удар. Бони получи топката в зоната около точката за изпълнение на дузпа и с туповен изстрел разстреля вратаря на „прилепите“.

Малко след началото на втората част Мичу удвои аванса на уелския тим. Де Гузман намери по перфектен начин испанеца зад отбраната на Валенсия и 9-ката на „лебедите“ успя да се разпише в близкия ъгъл на Гуаита.

В 62-рата минута и самият Де Гузман отбеляза след прекрасно изпълнение на пряк свободен удар от около 25 метра.

В другия двубой от тази група отборът на българина Ивелин Попов - Кубан, загуби с 0:2 гостуването си на Санктт Гален.

След първите двубои тимът на Суонси и Санкт Гален имат по три точки, Кубан и Валнсия са с по 0.
Гуардиола: Титлата още е далеч

"Мисля, че Арсенал няма да загуби точки, знаем какво трябва да направим"

Евертън записа трети пореден успех във Висшата лига (ВИДЕО)

Този път "карамелите" надвиха Брентфорд с 1:0

Почетино: Собствениците на Челси вече не ми пишат за подкрепа