Слован записа трудна победа

Слован записа трудна победа с 3:2 над предпоследния в класирането тим на Тартан (Прешов). Тимът от Братислава на два пъти изоставаше в резултата, но съумя да направи пълен обрат.

Българинът Васил Божиков се появи в игра на полувремето и успя да помогне на своя тим да стигне до трите точки, като асистира за втория гол.

Гостите поведоха чрез Виезик в 24-ата минута, но Слован изравни с попадение на Холман в 30-ата.

В 54-ата минута Тартан отново взе преднина в резултата чрез Стрено, но в 67-ата минута Марес възстанови равенството след пас на Божиков.

Автор на победното попадение за домакините отново бе Марес в 77-ата минута на двубоя.

С тази победа Слован остава на 2-ото място в класирането с 25 точки. Тартан пък е на предпоследното 11-то място с 8 спечелени точки до момента.
Изчислено: Мъри спечели 70% от мачовете с Гьозтепе

Станимир Стоилов изпълни успешно мисията и върна отбора в елита

Шльонск с Петков и Петров се издъни срещу Рух и се сбогува с надеждите си за титлата (ВИДЕО)

Отборът на българите загуби с 2:3

Боруков се отпуши в Португалия, откри головата си сметка за Маритимо (ВИДЕО)

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)