Пускат абонаментни карти за мачовете на баскетболния Балкан

Пускат абонаментни карти за мачовете на баскетболния Балкан

Ще има и VIP карти

Привържениците на мъжкия баскетболен отбор на Балкан ще могат от сряда да си купят абонаментни карти за мачовете на тима в "Арена Ботевград" до края на състезателния сезон.

Те ще бъдат валидни за всички домакински срещи както от първенството на НБЛ, така и за приятелските мачове на отбора.

Абонаментните карти за два вида. Едните са с цена 40 лева. Другият вид е на стойност 70 лева, като собственикът им ще има запазено фиксирано място на централната трибуна под официалната ложа.

Ще има и VIP карти. Те са три вида в зависимост от цената им - 200, 500 и 1000 лева. Тези карти са за хора, които искат по някакъв начин да помогнат на баскетбола в БК Балкан и всички средства ще отидат за развитието на детско-юношеската школа.

Абонаментните карти започват да важат още от турнира за Купата на Ботевград, който ще бъде на 25 и 26 септември с участието на Балкан, Ямбол, Спартак Плевен и сръбския Динамик Белград.

Билетите за турнира са на стойност 4 лева за двата мача за деня. В неделя, 25 септември, първата среща между Балкан и Ямбол е от 18.00 часа, а втората е от 20.00 часа между Спартак Плевен и Динамик Белград.

Във втория ден (понеделник, 26 септември) от 17.30 часа загубилите в първия ден играят за третото място, а от 19.40 часа е срещата за първото място на турнира.

Гатева: Група с Испания, Чехия и Хърватия със сигурност е предизвикателство

"Аз съм доволна от представянето на тима в първата фаза на пресявките", каза тя

Лука Дончич отбеляза 42 точки при успеха на Лос Анджелис Лейкърс срещу Кливланд

Лука Дончич отбеляза 42 точки при успеха на Лос Анджелис Лейкърс срещу Кливланд Кавалиърс със 127:113 в Националната баскетболна асоциация (НБА).

България в група с финалиста от последните 2 издания на женския Евробаскет

Във втория етап на квалификациите за турнира през 2027 година

Портланд с нов собственик в НБА

Бордът на собствениците на отборите от Националната баскетболна асоциация (НБА) одобри продажбата на Портланд Трейл Блейзърс от семейството на покойния Пол Алън на група, водена от собственика на тима от Националната хокейна лига Каролина Хърикейнс - Том Дъндън, съобщава агенция Ройтерс.

Виктор Уембаняма записа най-бързия "дабъл-дабъл" в историята на НБА

Вижте резултати от НБА

Везенков и Олимпиакос надвиха Панатинайкос в голямото дерби (ВИДЕО)

Българинът с едва 9 точки