Берое вкара пет на Ботев Гълъбово (ВИДЕО+СНИМКИ)

Играч на проби се разписа за тима на Димитър Димитров

Берое победи Ботев (Гълъбово) с 5:2 в последната си контрола преди подновяването на шампионата. През второто полувреме участие в контролата взе Пиер Фонкеу, който е на проби период.

Берое притисна съперника още в началните минути и успя да поведе чрез Алиун Фал в 15-ата минута. Отново той покачи в 32-ата минута след нова асистенция от Фуртадо. Мартин Камбуров се разписа с глава в 45-ата минута и направи резултата 3:0.

Гостите намалиха в 55-ата минута чрез Яшар, който се разписа от наказателното поле след разбъркване. В 77-ата минута Фонкеу вкара за 4:1, а три минути по-късно Винков намали за 4:2. Крайният резултат бе оформен от Никола Маринов в 84-ата минута.

Берое посреща Етър в първия кръг за 2020 г. Двубоят е насрочен за 16 февруари от 12,00 часа.