Босът на Локо (Пд): Писна ми от футбол!

Босът на Локо (Пд): Писна ми от футбол!

Крушарски вече вдигна ръце

 Ентусиазмът на собственика на Локо (Пд) Христо Крушарски към футбола явно бързо охладня, след като разбра на какво място е попаднал. Бизнесменът призна пред „Меридиан Мач", че засега няма никакво намерение да се отказва от „черно-белите", но самият той ще мине на заден план.
 

„Оставил съм всичко в Локо (Пд) да бъде дирижирано от треньора и директора. Не ми се занимава със селекция, както и с други организационни въпроси. Миналата година се занимавах с някакви футболистчета, които разбрах, че не са ми на акъла. Давам сака с парите и да се оправят. Писна ми от футбол", каза Христо Крушарски.
 
Благодетелят на „черно-белите" коментира и европейското първенство. „Какво да ги гледам тези, като аз се нагледах на футбол в Аржентина. Там изгледах 30-40 мача. Тези са ми безвкусни. Наситих се на футбол. Ще видим кога отново ще стъпя на стадион" , завърши босът на Локо (Пд).
Тодор Янчев вика 18-годишен от Локо Пд при младежите

Селекционерът на младежкия национален тим Тодор Янчев се готви да включи футболист на Локомотив Пловдив в състава за евроквалификациите в края на март.

Левски пуска билетите за гостуването на ЦСКА 1948

От Левски обявиха, че днес по обяд ще бъдат пуснати в продажба билетите за гостуването на ЦСКА 1948, което е в неделя от 16:45 часа на стадиона в Бистрица.

Черно море ще пази успешна серия срещу Ботев Враца

Черно море се намира в страхотна серия срещу Ботев Враца в елита преди мача между двата отбора в петък на стадион „Тича“.

Лудогорец спечели добри пари от Лига Европа

Лудогорец излезе от основната фаза на Лига Европа по драматичен начин, като завърши на 22-о място от всички 36 участници.

Бивш играч на ЦСКА хвали Христо Янев

Бившият футболист на ЦСКА Недялко Младенов коментира представянето на отбора след подновяването на сезона у нас.

Левски отдаде почит на Апостола на свободата

ПФК Левски отбеляза 153 години от гибелта на Васил Левски с послание в официалната си страница.