Левски прекрати отношенията си с Видович (видео)

Левски прекрати отношенията си с Видович (видео)

Мариян Огнянов пък е отстранен от първия отбор

Отборът на Левски започна днес официално зимната си подготовка, предаде репортер на Novsport.com. На нея присъстваха всички официални лица в клуба, футболисти и фенове.

Президентът на „сините” – Тодор Батков, пък обяви, че отборът се е разделил с черногореца Марко Видович, като двете страни са прекратили договора по взаимно съгласие: „Видович е единственият, с който вече си уредихме отношенията. Той напуска клуба по взаимно съгласие”.

Ще си тръгнат поне още двама, анонсира още адвокатът. 

Същевременно адвокатът разкри още, че Мариян Огнянов е отстранен от първия отбор заради пиянската му изцепка на 19-и декември. Тогава халфът катастрофира с кола в родния си град Лом, а след проверката стана ясно, че той е имал 2.55 промила алкохол в кръвта си.  

„Провинението на Мариян Огнянов е непростимо и цялото ръководство решихме, че той е отстранен от първия отбор. Утре ще го извикаме на среща да се разберем той ли е карал или брат му, дали промилите са били 2.5 или 2.55, но това са непростими неща и не може повече да се продължава по този начин”, отсече собственикът на Левски.

НА ЖИВО: Локо (Пловдив) - Дунав (Русе) (СЪСТАВИ)

Битката на "Лаута" започва в 21:15ч.

Лудогорец U15 започна успешно сезона след обрат

„Поздравявам момчетата за характера, който показаха“, коментира треньорът Милен Маринов

НА ЖИВО: ЦСКА - Ботев (Враца) 2:0, Иту с две асистенции и червен картон в дебюта си (ВИДЕО)

Следете сблъсъка тук

Лапеня бързо си намери нов отбор

Централният защитник Адриан Лапеня, който вече не е част от ЦСКА, може да отиде в отбора, желаещ го най-силно това лято - Сеута

Веласкес ще даде пресконференцията си преди АЕК в понеделник

Пресконференцията на старши треньора на Левски Хулио Веласкес преди първия мач от плейофите в Шампионската лига срещу АЕК (Атина) ще се проведе в 18:00 часа в понеделник (17 август) на Националния стадион „Васил Левски“

Треньорска смяна в Лудогорец

Шведският треньор Микаел Старе обяви официално раздялата си с Лудогорец чрез публикация в социалните мрежи