Панайотов ще играе срещу Левски, Дробаров е под въпрос

Панайотов ще играе срещу Левски, Дробаров е под въпрос

Черно море приема "сините" в неделя

Полузащитникът Васил Панайотов вече тренира наравно със своите съотборници в Черно море и ще бъде готов за сблъсъка с Левски. 35-годишният футболист вече е напълно възстановен и треньорът Илиан Илиев ще може да го използва срещу бившия му отбор.

Проблемите на "моряците" са свързани с Влатко Дробаров, който е болен, но все пак тренира. Със сигурност двубоя с лидера пропуска контузеният Димитър Тонев.

Към заниманията на варненци се присъедини младежкият национал Николай Златев, а Георги Лазаров, който бе наказан за квалификацията с Чехия, тренира от началото на седмицата.

Черно море приема Левски на стадион "Тича" в неделя от 17,30 часа. Според букмейкъра WINBET в двубоя няма да има много голове. Вероятността за "ъндър" или "под 2,5" е 66,6 процента. Шансовете в напечения мач да се стигне до "оувър" или "над 2,5 гола" са 38,5%.

Станислав Генчев: Разделихме се по едно полувреме с ЦСКА

„През първата част бяхме по-добри“, посочи треньорът на Ботев Пд

Вальо Илиев: Да защитаваш емблемата на ЦСКА не е просто работа

„Дошъл съм да бъда максимално полезен.“

Янев: ЦСКА има много качество и широчина в състава, но играхме слабо

„Трябва ни самочувствие и всеки на терена да защитава името си, както и фланелката на ЦСКА“

Цварц: Обичам да вкарвам в дербитата

Нападателят на ЦСКА Жоел Цварц коментира победата срещу Ботев Пловдив, в която се разписа два пъти и помогна на „червените“ да стигнат до успеха

Луканов: Дунав върви в правилната посока

Старши треньорът на Дунав Русе Емануел Луканов заяви след загубата с 0:2 от Лудогорец в първото домакинство на тима след завръщането му в елита, че основният проблем на отбора е наивността в ключови ситуации, която срещу силен съперник се наказва

ЦСКА обърна Ботев Пд до 3:2 след късна драма в София (ВИДЕО)

Цварц с 2 гола, Питас с 1 и асистенция, викове „оставка“ към Янев