Поне 20 нови дела срещу ЦСКА

Поне 20 нови дела срещу ЦСКА

Старото дружество ПФК ЦСКА няма да се оздравява, а ще се върви по-скоро към ликвидация

Старото дружество ПФК ЦСКА няма да се оздра­вява, а тепърва ще влоша­ва състоянието си.

Според "Тема Спорт", синдикът Дора Милева-Иванова вече до голяма степен се е запоз­нала със ситуацията и прог­нозите ѝ за бъдещето на дружеството са негатив­ни. Очаква се в следващите месец-два срещу армейци­те да бъдат заведени поне 20 нови дела.

Отделно от това доста кредитори са предявили претенции в последните седмици и тях­ната обща бройка вече е около 350. ПФК ЦСКА няма при абсолютно никакво по­ложение достатъчно акти­ви, за да удовлетвори пре­тенциите на всички, дори и частично.

Така е много вероятно дружеството да отиде към ликвидация.

Син­дик Милева ще обяви конкретния размер на задълже­нията на ЦСКА едва след Нова година.

Левски с най-голяма глоба от БФС след последния кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след 21-вия кръг на efbet Лига

Хьогмо преди Ференцварош: Всеки мач е различен, имаме шанс

Старши треньорът на Лудогорец - Пер Матиас Хьогмо, даде традиционната си пресконференция преди двубоя на "орлите" срещу Ференцварош от плейофите в Лига Европа

Хьогмо грабна лопатата, започна да чисти терена на Лудогорец

Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо се включи в почивстването на терена на "Хювефарма Арена" преди утрешния мач с Ференцварош от плейофите на Лига Европа

Тунчев подписа с ЦСКА до 2029 г.

Един от най-перспективните футболисти на ЦСКА, Алекс Тунчев, подписа дългосрочен контракт с „червените“, който ще го задържи на „Армията“ до лятото на 2029 година.

Ивайло Петков: Късмет е силно казано, няма слаби отбори

Спортният директор на Арда Кърджали Ивайло Петков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави тима срещу Локомотив Пловдив.

ИЗВЪНРЕДНО: Полиция в офисите на Спартак (Вн)

"Това е целенасочен сигнал", обявиха от клуба