Разкритие: Ювентус сред вариантите за откриването на „Армията“

Разкритие: Ювентус сред вариантите за откриването на „Армията“

Друга опциия е Барселона, крайното решение ще бъде взето скоро

Ювентус също е вариант за съперник на ЦСКА в контрола, която ще бележи официалното откриване на стадион „Българска армия“ през септември.

Преди няколко дни Христо Стоичков потвърди, че армейците водят преговори с друг италиански гранд – Милан, но двата клуба все още не са постигнали окончателно споразумение, пише „Тема спорт“.

„Червеното“ ръководство е в контакт и с "бианконерите", а крайното решение ще бъде взето скоро. 

Самият Кавалер на „Златната топка“ се е ангажирал със задачата да доведе ветераните на световен гранд за събитието.

Една от опциите е Барселона, като Камата се закани, че ще пристигнат големи футболисти, които до този момент не са идвали в България.

ЦСКА има грандиозни планове за официалното откриване на „Армията“ през септември, но целта е още през юли или август той да влезе в експлоатация.