Шест контроли за ЦСКА в Германия и една в Боровец

Шест контроли за ЦСКА в Германия и една в Боровец

"Червените" стартират на немска земя с Арминия

Шест контроли ще има ЦСКА в Германия една в Боровец. Това съобщи след първата тренировка на „червените” по време на лятната подготовка треньорът Павел Дочев.

Той обаче разясни само за първата контрола на тима, която вече е официална. Тя ще бъде срещу Арминия Билефелд на 3 юли. Другите отбори немският спец не пожела да споменава, защото още не са били договорени датите.

„Имам потвърждения, но до няколко дни ще станат ясни датите. Отборите са добри”, добави Дочев.

Отборът на ЦСКА ще остане една седмица в София, където ще се проведат всички необходими изследвания. След това тимът заминава на хладно в Боровец, а от началото на юли тимът лети за Германия, където ще остане две седмици.

Сангаре: Левски трябва задължително да спечели мача с ЦСКА

„Ако изпълним плана си, ще победим без проблем“, смята нападателят

Фамилия Вуцови дари 1000 лева за спасението на Спартак (Варна)

„Благодарим за подкрепата“, пишат от Спартак (Варна)

Стана ясно кой е осъдил Спартак (Варна) пред ФИФА

Причина за наказанието са неизплатените премии към бившия играч Кристиян Илич в размер на €16 000

Официално: Вижте всички санкции и глоби след кръга в efbet Лига

Дисципа оповести решенията си след последните мачове от елита и от Втора лига

Звезда на Лудогорец претърпя операция

Бърнард Текпетей се очаква скоро отново да е в игра

БФС обяви рефера на дербито, върна Кабаков

Вижте всички съдийски наряди

Левски се обърна към феновете си за дербито с ЦСКА

„Сините“ призоваха притежателите на сезонни карти да освобождават местата си, ако няма да са на стадиона

Ръководството на Локо Пловдив скочи след решението на БФС

От ръководството на Локомотив (Пловдив) изразиха категорично несъгласие с решението на Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз, която по-рано днес обяви решението си да присъди служебна загуба на "черно-белите" с 0:4 в градското дерби Ботев

Разкриха жестоките наказания за Ботев Пд и Локо Пд

Пловдивските Локомотив и Ботев отнесоха сериозни глоби и наказания заради прекратеното дерби на града под тепетата