Стоев: Вече сме уморени, искаме да зарадваме феновете срещу Литекс (видео)

Стоев: Вече сме уморени, искаме да зарадваме феновете срещу Литекс (видео)

Негативите са повече в последно време, призна треньорът

Старши-треньорът на Левски Стойчо Стоев даде интервю за ЛЕВСКИ ТВ, в което коментира предстоящата последна среща за годината с Литекс.

Той разкри и какво е състоянието на играчите преди финала на първенството и настроението в тима след последните срещи.

"Всички вече сме уморени. Все пак ни предстои още един мач. Трябва да го изиграем. И то доста сериозен мач. Трябва да го изиграем на ниво, за да зарадваме нашите привърженици.

"След последните мачове при тях има повече разочарование отколкото позитиви," заяви Стоев.

Според него срещата няма да се различава особено от тази с оранжевите за Купата.

"И този за купата, и този за първенство са важни мачове. И двата отбора ще подходят изключително сериозно към него. Емоциите пак ще бъдат на пълна степен на терена.

"Не искам да повтаряме някои слабости, които показахме. Реализацията на головете - този път да успеем да ги реализираме, за да се поздравим победата. Най-важното са резултатите - те ти дава увереност."

Той не знае дали Веселин Минев и Божидар Краев ще бъдат възстановени. "Не мога да ви кажа все още. Има голяма вероятност да не могат да вземат участие, което по някакъв начин ще ни затрудни при избора на добре комплектован състав. И с оглед наказанието на Живко Миланов и Де Нойер, малко или много, отслабва състава. Ще ги видя в какво състояние са на последната тренировка.

"Другите момчета имат малки проблеми и ще вземат участие. Насъбра се умора, напрежение - изиграха се не малко мачове. Както е за нас, така е и за другите отбори."

Стоев смята да включи и по-млади състезатели в групата. "Със сигурност ще има юноши в групата."
 

Косич: Последният сезон е минало

Чакахме шансовете си, призна треньорът на Локомотив (Пловдив)

Тунчев: Създадохме достатъчно

Изхабихме доста енергия и ядове, призна специалистът

Стойчо Младенов подкрепи Гонзо в работата му

Специалистът разкри вижданията си около дейностите на БФС

Стойчо Младенов защити бивш шеф на ЦСКА

Легендата на клуба се обърна срещу освобождаването на Пауло Нога

Белчев: Напрежение върху нас със сигурност има

Треньорът говори след поражението на тима си от Берое

Героят за Берое: С Годой сме различни

Това е първият ми хеттрик в България, призна Салдо

Филип Калоч: Във футбола всичко е възможно

Халфът на Лудогорец очаква здрава битка в Унгария

Руи Мота: Ние мислим само за победата

Треньорът на Лудогорец говори преди реванша с Ференцварош

Локо (Пловдив) остава непобеден и след Кърджали (ВИДЕО)

Тимът на Косич изпусна златна възможност в 90-ата минута