Титулярният вратар на Пирин се завръща срещу ЦСКА

Титулярният вратар на Пирин се завръща срещу ЦСКА

Вижте подробности

Вратарят Янко Георгиев ще се завърне под рамката на Пирин за предстоящото домакинство на ЦСКА. Двубоят на стадион "Христо Ботев" в Благоевград е на 23 април от 17,45 часа.

Опитният страж не пази заради леки проблеми в гостуването на Локо (София), загубено с 0:2. Той обаче ще е на линия за срещата с "червените". Добрата новина за треньора Христо Янев е, че на негово разположение ще бъде и преотстъпеният от Лудогорец Илкер Будинов, който бе наказан за един мач.

Санкция срещу ЦСКА обаче ще трябва да изтърпят двама важни футболисти за "орлетата" - капитанът Венцислав Бенгюзов и десният бек Вячеслав Велев.

Четирима от Левски аут за Разград

Вижте групата на "сините"

Лудогорец: Днес е големият ден

"Орлите" вдигат 14-а поредна титла

Нов проблем пред Илиан Илиев

Треньорът ще бъде лишен от услугите на централния защитник Влатко Дробаров и нападателя Уеслен Жуниор

Много дилеми за състава пред Илиан Илиев

"Моряците" се изправят срещу Арда

Играчите на Спартак Вн тръгват с празни джобове за Пловдив

"Соколите" не получиха дължимите пари

Ще вдигне ли Лудогорец 14-та след победа над Левски

Дербито в Разград започва в 19,30 часа

Разкриха колко ще плати Лудогорец за основен футболист

"Орлите" ще откупят Ерик Маркус

Официално: Силвия Радойска поема женския футбол в Лудогорец

С това стратегическо решение клубът затвърди амбицията си да развива женския футбол на най-високо ниво

Легенда на Берое: Чужденците няма да вземат клуба и да го преместят в Аржентина

"Берое може да вземе трите точки, но честно казано си мисля, че срещата ще завърши наравно", каза Радко Калайджиев преди мача с ЦСКА