Тодор Кючуков: Поемам вината за загубата от Славия

Тодор Кючуков: Поемам вината за загубата от Славия

Разбира се, че грешката ми тежи, допълни капитанът на "шоколадите"

Капитанът на Спортист (Своге) Тодор Кючуков заяви, че неговата грешка се е оказала решаваща за крайния изход на мача със Славия, предаде репортер на Novsport.com. През първото полувреме на мача на стадиона в квартал „Овча Купел”, вратарят не успя да улови топката след едно леко центриране и позволи на бразилеца Алберони да отбележи единствения гол в мача. Кючуков пое вината за загубата, но все пак остава оптимист за оставането на отбора в "А" група.

„Разбира се, че грешката ми тежи. Именно заради тази моя грешка загубихме мача. Според мен няма значение, че след това спасих няколко опасни положения, защото като капитан на отбора тази грешка ми тежи още повече. Мисля, домакините имат по-комплектован състав, докато в нашия тим са събрани повече млади момчета. Все пак като за първи мач стояхме добре на терена”, заяви Кючуков след мача.

„Днес определено не ми беше ден. Сутринта бях с 38 градуса температура, играх с ангина, а след това получих удар в хълбока. Дано в следващите мачове да вземем нужните ни точки”, допълни капитанът на „шоколадите”.

Официално: Вижте всички санкции и глоби след кръга в efbet Лига

Дисципа оповести решенията си след последните мачове от елита и от Втора лига

Звезда на Лудогорец претърпя операция

Бърнард Текпетей се очаква скоро отново да е в игра

БФС обяви рефера на дербито, върна Кабаков

Вижте всички съдийски наряди

Левски се обърна към феновете си за дербито с ЦСКА

„Сините“ призоваха притежателите на сезонни карти да освобождават местата си, ако няма да са на стадиона

Ръководството на Локо Пловдив скочи след решението на БФС

От ръководството на Локомотив (Пловдив) изразиха категорично несъгласие с решението на Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз, която по-рано днес обяви решението си да присъди служебна загуба на "черно-белите" с 0:4 в градското дерби Ботев

Разкриха жестоките наказания за Ботев Пд и Локо Пд

Пловдивските Локомотив и Ботев отнесоха сериозни глоби и наказания заради прекратеното дерби на града под тепетата

ОФИЦИАЛНО: Локомотив Пд отнесе служебна загуба в дербито

Вижте подробности

Фенклуб Локомотив Пловдив: Куче, което ни е хапало, все е побеснявало

От фенклуба на Локомотив Пловдив излязоха с позиция след незавършилото градско дербис Ботев и преди деня, в който се очаква любимците им да получат санкция

Лудогорец официализира раздялата с Руи Мота

Лудогорец официално се раздели с Руи Мота по взаимно съгласие, съобщиха разградчани във Facebook