ЦСКА 1948 разби с 5:0 Спартак (Варна) в контрола (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 разби с 5:0 Спартак (Варна) в контрола (ВИДЕО)

Любослав Пенев започна с успех престоя си начело на "червените"

ЦСКА 1948 се наложи по категоричен начин с 5:0 над Спартак (Варна) в първата си контрола от предсезонната подготовка. Двубоят бе неофициален дебют за новия треньор на "червените" Любослав Пенев, като неговият отбор тотално надигра своя съперник и заслужено стигна до успеха.В 5-ата минута Виктор Митев стреля извън наказателното поле, но топката попадна право в ръцете на Даниел Наумов.

Малко по-късно Реян Даскалов се извиси над всички при ъглов удар пред противниковата врата, но изстрелът му с глава премина встрани от целта. Столичани откриха резултата в 19-ата минута чрез Георги Русев. Офанзивният футболист получи страхотно подаване от Алекс Колев в пеналтерията и с точен удар в далечния ъгъл даде преднина на своя тим.

В средата на първото полувреме Ангел Бастунов също се озова на добра стрелкова позиция, но този път Иван Дичевски се разтегна максимално и съумя да избие кълбото в корнер.

В 25-ата минута Русев върна жеста на Алекс Колев, след като го намери по перфектен начин в наказателното поле, а нападателят от въздуха засече във вратата на "соколите" - 2:0.Малко след като измина половин час игра "червените" покачиха на 3:0. Стоян Стоичков се отличи със страхотни индивидуални действия и с мощен удар в горния ляв ъгъл направи Иван Дичевски безпомощен за трети път.

Малко след почивката Мартин Тошев бе изведен очи в очи със стража на "соколите", но изстрелът му премина покрай десния страничен стълб.

В 51-вата минута Алекс Колев реализира второто си попадение. Карлос Охене намери голмайстора на ЦСКА 1948 в наказателното поле, който бе оставен непокрит и нямаше проблем да се разпише - 4:0.

Малко преди да измине час игра Алекс Колев оформи своя хеттрик, след като засече центриране отляво и с глава не остави шансове за намеса на Дичевски.

В 76-ата минута Даниел Начев пропусна отлична възможност да отбележи почетно попадение за Спартак, след като бе оставен непокрит в непосредствена близост до вратата, но стреля покрай лявата греда.

120 секунди по-късно Джонатан Перейра опита да изненада противниковия страж с директен удар от фал, но топката профуча на сантиметри от целта.

5 минути преди края на редовното време Октавио излезе на чиста позиция и само добрата намеса на Станислав Нисторов предотврати шести гол във вратата на варненци.

Миньор (Перник) ще представи отбора си в събота

Това ще се случи точно 30 минути преди началото на последния приятелски мач

Ботев (Пловдив) победи Гигант в последната си контрола преди старта на новия сезон

Алекса Мараш отбеляза единственото попадение

Макун: Трябва да защитим честта си и да зарадваме феновете на Левски

„Ако трябва да извадя кестените от огъня, ще го направя за своите съотборници“

Тренират ли в Левски дузпи преди реванша?

Веласкес разкри какво мисли по въпроса

Веласкес преди реванша: Напрежение няма, проблемите са разрешими

Испанският треньор позитивен преди втория мач с Апоел

Илиан Илиев виси за старта на сезона

Халфът на ЦСКА тренира на облекчен режим

Славия привлече национал

Карим Атумани вече е част от "белите"

ЖАЛКО! Паднахме 2:3 от Куба след голяма драма (ВИДЕО)

Националите започнаха с поражение турнира Лига на нациите в Полша

Бивш директор даде Ботев (Пд) на частен съдебен изпълнител

Напрежение на "Коматево" и тежки обвинения