Тунчев се опасява, че Локо Пловдив може да подцени Царско село

Тунчев се опасява, че Локо Пловдив може да подцени Царско село

Специалистът отбеляза, че "царете" са опасен отбор

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев заяви, че единственото притеснение преди домакинството на Царско село е тимът му да не подцени съперника. Мачът е днес от 15:00 часа на “Лаута”. Столичани паднаха с 1:2 на старта на пролетния дял от Берое, но показаха стойностна игра, въпреки че са почти изцяло с нов състав, предимно от чужденци.

“Като изключим наказаните Мартин Паскалев и Александър Василев, нямаме други кадрови проблеми. Всичко при нас засега е нормално, готвим се за двубоя. А той ще е труден, няма спор в това. Който подцени Царско село, ще има проблеми. Нов отбор са, разполагат с добри индивидуални изпълнители. Имат и доста опитни български играчи като Пламен Крумов, Мартин Кавдански и Венци Христов. Така че не трябва да има никакво подценяване. Говорим в тази насока цяла седмица, надявам се, че ще се справим. Да направим така, че футболистите да подходят сериозно, както в двубоя с Левски. Анализирахме грешките от този мач, но като цяло червеният картон на Паскалев бе това, което повлия на изхода. Основен минус при Царско село е липсата все още на сработка и трябва да се възползваме”, коментира бившият национал.Той изрази съжаление, че двубоят е в делничен, работен ден.

“Трудно ще дойдат повече хора, въпреки разхлабването на мерките, защото срещата е от 15:00 часа в работен ден - петък. По това време хората ходят на работа”, констатира Тунчев.

Общината отпусна 550 000 лева на закъсалия Спартак Варна

След едномесечна борба Спартак Варна получи финансова инжекция от местната власт, след като извънредна сесия на Общински съвет Варна завърши с положително решение за клуба

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА 1948 се подсили с френски халф

Французинът Йоан Манен официално подписа с ЦСКА 1948, като информацията бе съобщена от благодетеля на тима Цветомир Найденов още преди няколко дни

Сектор В на "Герена" е разпродаден за Лудогорец

Сектор В на стадион „Георги Аспарухов“ също е разпродаден за мача между Левски и Лудогорец

Назначиха Добромир Митов за директор на ДЮШ на Хебър Пазарджик

Добромир Митов е новият директор на ДЮШ в ФК Хебър 1918 Пазарджик.

Локомотив (Пловдив) с информация за феновете си преди гостуването на ЦСКА 1948

Билетите за привържениците на Локомотив (Пловдив) за гостуването на ЦСКА 1948 вече са в продажба онлайн, съобщиха от пловдивския клуб.

Решено: Николай Киров остава начело на Ботев Пловдив

Ботев Пловдив е получил множество откази от различни треньори, които са били набелязани да заменят Николай Киров

Керкез прави поне две промени за Арда

Петко Панайотов, Ето’о и Питас с големи шансове да започнат в Стара Загора

Тревога в Лудогорец: Текпетей виси за Левски

Крилото на Лудогорец Бърнард Текпетей най-вероятно няма да играе при гостуването на Левски в петък.

Левски предлага нов договор на Кристиан Димитров

Ръководството на Левски ще се срещне след дербито в петък с Лъчезар Танев, съобщава „Мач Телеграф“