В Румъния: ЦСКА и ЦСКА 1948 искат нападател на ФКСБ

В Румъния: ЦСКА и ЦСКА 1948 искат нападател на ФКСБ

Вижте подробности

Три клуба, от които два са българските ЦСКА и ЦСКА 1948, искат нападател от ФКСБ, пише румънското издание ProSport.

„Червените“ от Бистрица опитват да нанесат удар на съперника си в Лига на конференциите като преговарят за Билел Омрани.

Българският вицешампион ЦСКА и турският Гиресунспор обаче същото искат 30-годишния алжирец, посочва изданието и допълва, че родните тимове имат предимство заради участието си в евротурнирите.

Омрани е юноша на френския гранд Олимпик Марсилия и е 5-кратен шампион на Румъния, но с Клуж, в периода 2016-2022 г.

Левичарят преминава във ФКСБ миналото лято, но не впечатли като вкара 2 гола и направи 2 асистенции в 22 мача.

Босът на ФКСБ – Джиджи Бекали, е платил 250 000 евро на Клуж за услугите на нападателя, а месечното му възнаграждение също е доста солидно – 20 000 евро.

Според портала Transfermarkt цената на Омрани е малко под 1 милион евро, но бъдещият му клуб ще го вземе със свободен трансфер заради изтичащия му в края на месеца договор.

Съперникът на Арда в Европа се подсили с нов нападател

ХИК Хелзинки, който е съперник на Арда Кърджали във втория квалификационен кръг от Лигата на конференциите, привлече Висенте Бисижен под наем от Абърдийн

Виктор Попов се контузи, аут е за Испания и Грузия през септември

Българският национал Виктор Попов получи контузия в клубния си отбор Корона Киелце

ОФИЦИАЛНО: Левски представи Мазир Сула

Вицешампионът Левски официално привлече атакуващия полузащитник Мазир Сула

В Полша: Левски се разбра с Ракув за Марин Петков

Ръководството на Левски е постигнало договорка за продажбата на Марин Петков на полския вицешампион Ракув Ченстохова, информира местното издание Sportowefakty

Черно море с важна информация за феновете преди мача с Истанбул Башакшехир

"Моряците" уточниха, че всички билети трябва да бъдат принтирани

Емил Равначки е новият на областен председател на ОС на БФС – гр.Благоевград

Емил Равначки е новият на  областен председател на ОС на БФС – гр.Благоевград

РАЗКРИТИЕ: Славия уреди Илиян Стефанов

Илиян Стефанов е най-новото попълнение на Славия

Левски тренира в пълен състав преди Брага

Всички футболисти на Левски участваха в днешната последна тренировка преди утрешното домакинство на португалския Брага от 20:30 часа на стадион "Георги Аспарухов"

“Левски” – „Брага“ е разпродаден, но все още имаш шанс да отидеш на мача!

От ПФК „Левски“  официално обявиха, че билетите за домакинския мач срещу „Спортинг“ (Брага) са разпродадени!