Вили Вуцов: Иршак и Стаховяк са щастливи в Ботев (Пд)

Вили Вуцов: Иршак и Стаховяк са щастливи в Ботев (Пд)

„Преди зимата ние ще им предложим нови контракти”

В Ботев вече мислят по селекцията, но приоритет е задържането на двама от основните играчи в състава. Халфът Томаш Иршак и вратарят Адам Стаховяк ще стартират преговори за нови договори с клуба. Треньорът Велислав Вуцов призна, че именно легионерите са част от бъдещото развитие на отбора.

„Договорите на Адам и Томаш изтичат юни 2015 година. Преди зимата ние ще им предложим нови контракти. Те се чувстват щастливи в Ботев. Знам, че по Нова година ще могат да преговарят с нови отбори. Няма да ги спираме, но вече обсъждаме офертата за новите им контракти. Те знаят финансите, които им предлагаме, но ако някой иска да ги закупи, ще трябва да плати. И те, и аз знаем, че най-добре е да останат в Ботев“, каза Вуцов пред „Меридиан Мач“.

„Сега не са ми на главата евентуалните зимни лагери и новите попълнения. Предстои ни тежка серия с лидерите в първенството, след което ще бистрим какво ще правим през зимата. Засега основ-ното е да концентрирам футболистите за предстоящите битки в първенството. Другото всичко ще си дойде с Томаш Иршак все още има доста-тъчно време, за да прецени кое е най-добре за кариерата му времето“, каза още Вуцов.




 

Феновете на ЦСКА обявиха дрескод "червено" за финала

Организираните привърженици на ЦСКА от Трибуна "Сектор Г" обявиха код "червено" за финала за Купата на България срещу Лудогорец на 22 май. 

Арис Солун отрече за интерес към Макун

Защитникът на Левски не попада в плановете на гърците

Веласкес: Искаме да променим тенденцията срещу Черно море

"Това е най-важният ни мач, защото предстои", каза треньорът на Левски

Йовичевич отказал на украински клуб

Иска да атакува Шампионска лига с Лудогорец

Трима от ЦСКА пропускат мача с Ботев Пд

"Червените" обявиха групата си

Привърженик на ЦСКА стана известен при обявяването на новия папа

Запалянкото, чието име остава неизвестно, бе забелязан с шапка на "червените"

Нов в Левски аут за Черно море

Карл Фабиен все още не е възстановен

Арда ще брани третото място срещу шампиона Лудогорец

Срещата е днес от 17:45 часа

ЦСКА и Ботев Пд в пряк сблъсък за петото място

Срещата е днес на "Васил Левски"