Владо Манчев: Бъдещето на ЦСКА е много добро с този човек, кой­то ръководи клуба

Владо Манчев: Бъдещето на ЦСКА е много добро с този човек, кой­то ръководи клуба

Феновете да не се подвеждат, за да не се делим, призова помощник-треньорът

Помощник-треньорът на ЦСКА Владимир Манчев увери, че отборът се връща към поз­натите си цели - битката за титлата в А група. Бившият нападател на армейците, френския Лил и испанските Леванте, Валядолид и Селта бе част от приятелски мач w подкрепа на треньора Альоша Димитров. Доскоро Димит­ров работеше в школата на ЦСКА, но в началото на годи­ната му бе открит тумор, поради което сега се набират средства в негова помощ.

„Много хора обичаме Альо­ша и искрено вярваме, че той ще се пребори с всичко, което му се случва. Това е един стра­хотен човек, който лично на мен ми е помогнал много. Жи­вотът ни предлага и такива -моменти и трябва да оценя­ваме всеки един миг на този свят", каза Манчев, след кое­то коментира и ситуацията -в ЦСКА.

„Искрено се надявам фено­вете на ЦСКА да се радват през новия сезон, както бе през изминалия. Това, което изживяхме, беше страхотно, но мястото и нивото на ЦСКА е много по-високо и ще бъде такова. Призовавам фенове­те да не се подвеждат, да заб­равят за дребните неща и да гледат напред. Това, което направихме заедно, е пътят, по който трябва да върви ЦСКА. Не да се делим и да се занимаваме с дребнотемия. ЦСКА е един и винаги ще бъде един. Бъдещето на ЦСКА е много добро с този човек, кой­то ръководи клуба. Той знае как се ръководи футболен клуб, знае как да прави и бизнес. Видяхме го през изминалия сезон. Нека го оставим да ра­боти на спокойствие", добави Манчев.

„Естествено, че ЦСКА ще се бори за титлата, това е маята, от която сме замесе­ни. И не е само това - нужно е да изградим клуб, който да функционира добре, да носи радост на хората и да произ­вежда футболисти. Не тряб­ва да взимаме ей така играчи, както е било досега. Имаме таланти и трябва да им да­дем шанс да се развиват. За да може после да изискваме и от нашия национален отбор да се представя на високо ни­во и да радва хората", комен­тира още Владо Манчев.

Левски си хареса Димо Кръстев

Защитникът е попаднал в полезрението на Левски

Левски продължава с подготовката си за реванша с Апоел в понеделник

Заниманието на "сините" ще бъде открито в първите 15 минути

Официално: ЦСКА 1948 се подсили с африкански защитник

"Червените" продължават да са активни на трансферния пазар

Официално: Халф преподписа с Ботев (Враца)

Мехди Букаси остава във Враца

Каратанчева отпадна на старта на квалификациите в Румъния

Българката загуби от испанка

Крило на Арсенал е вариант за Байерн

Баварците се насочват към Леандро Тросар при провал с Луис Диас

Севлиево осъществи любопитен трансфер

Новакът във Втора лига взе роден в Южна Африка защитник

Алекс Колев с първи гол в Китай

Нападателят донесе победата на своя отбор

"Чашата" на "Армията" вече е затворена (ВИДЕО)

Същевременно продължава монтажът на основите на козирката в сектор "В"