Свидетел на боя на Станчов: Треньорът даде някаква ампула на Боби

Свидетел на боя на Станчов: Треньорът даде някаква ампула на Боби

Лекарството беше, за да вземе победата му, допълни Руслан Николов

Свидетел на трагедията с починалия Борис Станчов и негов съотборник Руслан Николов разкри пред БНР, че треньорът Венцислав Георгиев е дал на боксьора ампула с медикамент преди мача.
 
„Треньорът изтича до нас и ни каза, че е загубил съзнание. Три часа по-късно разбрахме, че е починал. Треньорът му даде някаква ампула. Искаше да му бие инжекция за повече агресия. Той не поиска.
 
Треньорът обаче му каза:„Айде бе, женчо" и му го сипа във водата. Той изпи половината шише. Не искам да лъжа. Реално той си беше здрав, прав мъж. Имаше сили и беше трениран.
 
В третия рунд се вижда как си отваря устата и казва на треньора, че не му е добре, а той не му обръща никакво внимание. Все пак това е професионален бокс и всички се бият за пари", започна Николов.
 
Руслан добавя, че схемата с подмяната на самоличността е честа практика и е ясна на всички.
 
„Треньорът му е казал, че не може да се бие с неговата лична карта и с неговото истинско име, защото не можел да му изкара лиценз. С Боби се познаваме от една година - много добър човек. Но ампулата беше, за да вземе победата на Боби", добави Руслан Николов.

 

Легендарният Джон Джоунс се оттегли от UFC

Последният му мач е от 2024 година

Отличник: Рами Киуан с 6 от 6 в Полша

Двубоят бе част от подготовката на Киуан по пътя към Световната купа в Казахстан

Преместиха световното по борба от София в Самоков

Световното първенство по борба за юноши и девойки беше преместено от София в Самоков, съобщават от БФ Борба. 

Ивет Горанова: На прав път съм

„Днес заминавам за Сърбия и започвам подготовката за Световното“

30 златни медала за България на Световната купа по кикбокс в Унгария

Още 14 златни медала спечелиха българските кикбоксьори в последния ден на юбилейната 30-а Световна купа по кикбокс в Будапеща (Унгария).

16 златни медала за България в предпоследния ден на Световната купа по кикбокс

Състезанието в Унгария се провежда в спортна зала "BОК HALL" с участието на 2643 състезатели от 52 държави

„Тракиец“ (Пд) с първа отборна титла от 25 години

Пловдивчани излязоха на върха със 140 точки

Наше момче продължава на репешажите в Скопие

Алекс Грозданов излиза срещу Рашид Бетергараев

Радослав Росенов с втора победа на професионалния ринг

Впечатлен от видяното остана и Антъни Джошуа