Белчо Горанов със златен почетен медал от борбата

Белчо Горанов със златен почетен медал от борбата

Това е за приноса му в организацията на Eвропейското по борба до 23 г. в Русе

Генералният секретар на БОК Белчо Горанов бе награден с почетен златен медал от Българската федерация по борба за приноса му в организацията на Eвропейското по борба до 23 г. в Русе.

 

Отличието му бе връчено от президента Валентин Йорданов по време на откриването на шампионата в крайдунавския град, съобщава www.bgolympic.org.

 

Горанов е и член на юридическия департамент към Международната федерация по борба /UWW/.

 

Шампионатът в Русе ще приключи в неделя, а на тепиха ще излязат над 400 състезатели от 34 държави.

Зам.-министър Младенов: Високите стандарти, които поставяме в работата си с младите са наш приоритет

Придобиването на „Знак за качество“ е международно признание, което допринася за припознаването на центровете на местно и европейско ниво и ги подпомага в реализирането на  целите им.

Продължава забраната на атлети от Русия и Беларус за участие в международни състезания

Световната атлетическа федерация се придържа стриктно към политиката си на изключване на атлетите от Русия и Беларус в международни състезания, което включва и започващото Световно първенство в събота в Токио, предаде ДПА.

Два тиража подред, двама тото милионери

Над 20 милиона и 700 хиляди лева печалби само през август

В Испания: Удвояват охраната за финала на Обиколката на Испания в Мадрид

Общинската полиция ще има повече от 800 служители, които ще заемат позиции по дължината на цялото трасе

Рамазанов отрече категорично, че ще сменя националността

"Планирам октомври месец да започна рехабилитация, която ще проведа в Германия"

Шестима българи на турнир по бадминтон в Белгия

Шестима състезатели ще представят България на международния турнир по бадминтон за мъже и жени, който ще се проведе в Льовен (Белгия) от 10 до 13 септември.

Антоанета Стефанова постигна нов успех в Самарканд, Узбекистан

Българката се наложи с черните фигури над Гулдона Каримова

Герайнт Томас сложи край на кариерата си в колоезденето

Той завършва 20-годишна кариера в спорта

Мадс Педерсен победи в 15-ия етап от колоездачната обиколка на Испания

Силният финален спринт му осигури успеха