Китай сдаде титлата в женския тенис на маса

Китай сдаде титлата в женския тенис на маса

Китайското трио Дин Нин, Лиу Шивън и Гуо Ян загуби на финала в Москва с 1:3 от представителките на Сингапур

Феновете на тениса на маса в Китай са в шок, след като за първи път от 1991 година женският тим на страната не успя да спечели Световното отборно първенство.

Китайското трио Дин Нин, Лиу Шивън и Гуо Ян загуби на финала в Москва с 1:3 от представителките на Сингапур и Китай сдаде златото при жените след 19-годишна доминация, предаде БТА.

След финалния сблъсък треньорът на китайките Ши Цзихао се оправда, че е дал шанс на млади състезателки без международен опит.

При мъжете нямаше подобни изненади, след като китайците победиха Германия с 3:1 и за пети пореден път спечелиха световната отборна титла по тенис на маса.

България е фаворит за златните медали на европейското на грациите

336 състезателки от 39 държави ще участват на Европейското първенство по художествена гимнастика в Талин

Ивет Горанова с престижна световна награда

Българката спечели наградата Grand Winner на Световната карате федерация

Нови два рекорда на Европейското по гребане в Пловдив

Още две най-добри времена на Европейски първенства бяха подобрени във финалния ден от шампионата в Пловдив.

Българин със сребро от Европейското по фехтовка за ветерани в Пловдив

Петър Тошков завоюва сребърен медал на шпага във възрастова група над 50 години

Кристиан Василев: Чувствах се невероятно пред родна публика!

Българинът коментира петото място на Европейското първенство по гребане в Пловдив

В Пловдив: Кристиан Василев пети във финала на Европейското по гребане

Най-добрият български гребец Кристиан Василев завърши на пето място във Финал А в дисциплината скиф

Саймън Йейтс оглави класирането и е на крачка от триумф на „Джирото“

Британецът спечели предпоследния XX етап и е на победа от крайния успех

Филип Янев: Съдиите можеха да дадат по-висока оценка за първия прескок

Каквото се изискваше от Валентина Георгиева, тя го направи

Гергана Павлова и Рая Пашова с бронз на турнир по бадминтон в Германия

Гергана Павлова и Рая Пашова завоюваха бронзов медал на двойки жени на международния турнир по бадминтон в германския град Бон.