Националите по футзал започнаха с победа европейските квалификации

В дебютния си двубоя от Група D "лъвовете" удариха Андора с 2:1

Българският национален отбор по футзал стартира с успех участието си в европейските квалификации по футзал. В дебютния си двубоя от Група D в зала "Конгресна" в ДКС във Варна, нашите момчета удариха Андора с 2:1.

Головете за тима ни вкараха Бойчо Марев (17) и Георги Карагеоргиев (24). За андорците точен бе Омар Дебоун (12). В края на първата част вратарят ни Исмет Хаджиев спаси дълга дузпа на Дебоун. Андорците удариха и 2 греди. Същото сториха и нашите национали, но през втората част. След като нашите поведоха с 2:1, андорците останаха с човек по-малко за 2 минути. Изгонен бе голмасторът им Дебоун за груб фаул срещу откъсващия се Марко Костич. В края вратарят ни Хаджиев спаси победата за България.

В другия мач от нашата група Албания победи Сан Марино с 4:1. Утре от 20:00 часа националите срещат Сан Марино.

Българин с два златни медала от международен турнир по скокове във вода

Антон Ризов с лошо класиране на Световната купа в Баку

Българин с рекордно класиране на Световна купа по спортно катерене

Йоана Илиева започва с алжирка в Гран при по сабя в Сеул

Злато и бронз за ансамбъла в Баку

Отлично представяне на момичетата ни в Азербайджан

Стилияна Николова с титла от многобоя на Европейската купа (ВИДЕО)

Боряна Калейн завърши на четвърто място в Баку

Кирил Киров завърши осми във финала на 10 метра пистолет на Световната купа

Китаец спечели титлата в Баку

Ансамбълът ни остана на крачка от медал в Баку

Грациите ни 4-ти в многобоя на първата Европейска купа по художествена гимнастика

Альоша Илиев с пояса "Васил и Георги Илиеви"