Най-малките надежди в художествената гимнастика се състезават в Панагюрище

Най-малките надежди в художествената гимнастика се състезават в Панагюрище

Надпреварата е за девойки младша индивидуално и събра 83 момичета от 25 спортни клуба

В зала „Арена Асарел” град Панагюрище се провежда държавното първенство "Златен обръч" - за най-малките надежди в художествената ни гимнастика.

Този уикенд за първи път Панагюрище е домакин на държавното първенство по художествена гимнастика „Златен обръч“. Състезанието ще се проведе днес и утре( 9 и 10 април) в спортната зала „Арена Асарел“. Надпреварата е за девойки младша индивидуално и събра 83 момичета от 25 спортни клуба.

Всяко от децата ще изиграе по четири съчетания на подиума в Панагюрище – без уред, с въже, обръч и топка. Състезанията започнаха в 9.00 часа и ще приключат с церемония по награждаване в 19.00. Във всеки от дните момичетата ще играят по две съчетания.

В неделя вечерта ще бъдат наградени и призьорите в многобоя. Билетът за възрастни струва един лев, а за ученици входът е свободен.

Премиерът и спортният министър инспектираха зала по борба, направена за 40 дни

Правителството отпусна 2 млн. лв. за съоръжението, което ще се използва от клубовете по борба на ЦСКА

Зам.-министър Младенов: Високите стандарти, които поставяме в работата си с младите са наш приоритет

Придобиването на „Знак за качество“ е международно признание, което допринася за припознаването на центровете на местно и европейско ниво и ги подпомага в реализирането на  целите им.

Продължава забраната на атлети от Русия и Беларус за участие в международни състезания

Световната атлетическа федерация се придържа стриктно към политиката си на изключване на атлетите от Русия и Беларус в международни състезания, което включва и започващото Световно първенство в събота в Токио, предаде ДПА.

Два тиража подред, двама тото милионери

Над 20 милиона и 700 хиляди лева печалби само през август

В Испания: Удвояват охраната за финала на Обиколката на Испания в Мадрид

Общинската полиция ще има повече от 800 служители, които ще заемат позиции по дължината на цялото трасе

Рамазанов отрече категорично, че ще сменя националността

"Планирам октомври месец да започна рехабилитация, която ще проведа в Германия"

Шестима българи на турнир по бадминтон в Белгия

Шестима състезатели ще представят България на международния турнир по бадминтон за мъже и жени, който ще се проведе в Льовен (Белгия) от 10 до 13 септември.

Антоанета Стефанова постигна нов успех в Самарканд, Узбекистан

Българката се наложи с черните фигури над Гулдона Каримова

Герайнт Томас сложи край на кариерата си в колоезденето

Той завършва 20-годишна кариера в спорта