Отлично представяне на българските стрелци и във втория ден на международния турнир по стрелба в Мюнхен

Отлично представяне на българските стрелци и във втория ден на международния турнир по стрелба в Мюнхен

В дисциплината пневматичен пистолет за девойки Велислава Душанова зае 1-во място

Отлично представяне на българските стрелци и във втория ден на силния международен турнир по спортна стрелба в Мюнхен.

В дисциплината пневматичен пистолет за девойки Велислава Душанова зае 1-во място с резултат от 481.4 т. (383 в квалификацията). Велислава е дъщеря на известния специалист Емил Душанов, чийто състезател Томаюки Матсуда бе избран за стрелец на 2010 година.

В дисциплината пневматична пушка за жени Петя Луканова зае 3-то място с изключителен резултат от 501.8 т.(399 т. в квалификацията). 

Първа е германката Соня Пфайлшифтер. Другата ни състезателка Виктория Иванчева също се представи отлично и зае 9-то място с резултат 398 т.
 

Зам.-министър Петър Младенов: Образованието е най-сигурната инвестиция в бъдещето на всяко дете

В рамките на събитието беше открита и новоизградена спортна площадка

Валентина Георгиева остана на крачка от медалите в Париж

Двукратната европейска сребърна медалистка Валентина Георгиева зае четвърто място на финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика във френската столица Париж

Първи медал за България от Световното по канадска борба в Албена

Стефан Стефанов донесе първия медал от Световното първенство по канадска борба, което започна в Албена.

Валентина Георгиева на финал на прескок на СК по спортна гимнастика

Двукратната европейска вицешампионка Валентина Георгиева се класира за финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика във френската столица Париж.

Премиерът и спортният министър инспектираха зала по борба, направена за 40 дни

Правителството отпусна 2 млн. лв. за съоръжението, което ще се използва от клубовете по борба на ЦСКА

Зам.-министър Младенов: Високите стандарти, които поставяме в работата си с младите са наш приоритет

Придобиването на „Знак за качество“ е международно признание, което допринася за припознаването на центровете на местно и европейско ниво и ги подпомага в реализирането на  целите им.

Продължава забраната на атлети от Русия и Беларус за участие в международни състезания

Световната атлетическа федерация се придържа стриктно към политиката си на изключване на атлетите от Русия и Беларус в международни състезания, което включва и започващото Световно първенство в събота в Токио, предаде ДПА.

Два тиража подред, двама тото милионери

Над 20 милиона и 700 хиляди лева печалби само през август

В Испания: Удвояват охраната за финала на Обиколката на Испания в Мадрид

Общинската полиция ще има повече от 800 служители, които ще заемат позиции по дължината на цялото трасе