Английският национален отбор ще срещне Мексико и Япония в последните си две проверки преди началото на Световното първенство в ЮАР, съобщава „Скай Спортс”.
„Трите лъва” срещат Япония в Грац, Австрия на 30 май. Седмица по-рано трябва да се проведе двубоя с Мексико на „Уембли”, но този мач не е потвърден официално.
Седмицата между двата мача, английските национали ще прекарат на подготвителен лагер в Ирдинг, Австрия. Мениджърът Фабио Капело ще обяви окончателния състав от 23-ма играчи за Мондиала на 1 юни. 24 часа по-късно отборът лети за ЮАР. Италианският специалист ще определи разширен списък от 28 души на 17 май.
Англия започва Мондиала с мач срещу САЩ на 12-и юни, а шест дни по-късно тимът среща Алжир. Последният мач на албионците в група C е срещу Словения на 23-и юни.
Англия играе с Мексико и Япония преди Световното
