Арсенал е готов да плати 35,5 милиона лири за Кавани

Арсенал е готов да плати 35,5 милиона лири за Кавани

Английският Арсенал е готов да заплати на Пари Сен Жермен сумата от 35,5 милиона лири за нападателя Единсон Кавани, съобщи местната преса.

Английският Арсенал е готов да заплати на Пари Сен Жермен сумата от 35,5 милиона лири за нападателя Единсон Кавани, съобщи местната преса.
 
Мениджърът на "артилеристите" Арсен Венгер вижда в нападателя на уругвайския национален отбор Кавани заместник на Карим Бензема, който Арсенал не успя да привлече от Реал (Мадрид).
 

Интерес към 28-годишния Кавани проявява и Манчестър Юнайтед. През миналия сезон Кавани игра в 35 мача от френското първенство и отбеляза 18 гола. В Шампионската лига уругваецът записа 10 участия и 6 гола. 

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача