Бербатов в плановете на Волфсбург

Бербатов в плановете на Волфсбург

Новият шампион на Германия Волфсбург включва в плановете си за селекция звездата на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов, съобщава немското издание "Нрд".

Новият шампион на Германия Волфсбург включва в плановете си за селекция звездата на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов, съобщава немското издание "Нрд".

Българският национал Димитър Бербатов, който предизвика фурор в Бундеслигата при престоя си в Леверкузен, може да премине във Волфсбург. Той бе футболист на "аспирините" от 2001 до 2006 година, след което бе продаден на Тотнъм. Накрая Берба премина в Юнайтед, но не може да оправдае напълно големите очаквания.

Цената на Бербатов се изчислява малко над 30 милиона евро. При това положение, тази сделка изглежда малко вероятна, но не и невъзможна. От клуба обявиха, че ще привлекат топнападател с голям опит. Освен Петрич и Гереро, Бербатов също може да бъде вариант за "вълците". Воронин и Пантелич са други опции клуба, отбелязва се в публикацията.

ОБЗОР: Борусия Дортмунд в топ 4 на Бундеслигата след 4:0 (ВИДЕО)

„Жълто-черните“ разбиха гостуващия Волфсбург, вижте всички резултати от кръга

Изненада: Борнемут спечели с обрат визитата си на Арсенал

Сензацията стана факт след почивката

Наполи с важна крачка към титлата в Серия А

Успех с 1:0 и аванс от 6 точки на върха в Италия

В Шотландия: Загуба за Абърдийн и Димитър Митов

Българският национал с цял мач, следващата среща е с Рейнджърс

Меле преди дерби в Хърватия, има 146 задържани

Полицията реагира бързо в Загреб

ПСЖ падна и от Страсбург в Лига 1

Шампионите с втора последователна загуба след цял сезон без такава във Франция

Виляреал би Осасуна в мач с 6 гола от „Ла Лига“

Два гола за победата с 4:2 вкара Айосе Перес

Евертън с домакинска издънка (ВИДЕО)

Изпадналият Ипсуич взе точка на "Гудисън"

Чакането за Кейн продължава, Байерн не е шампион (ВИДЕО)

РБ Лайпциг вкара в последната секунда за 3:3