Боби Цонев дебютира за Черноморец при равенство с поляци

Бившият футболист на Левски на два пъти можеше да се разпише

Халфът на националния отбор Борислав Цонев направи неофициален дебют за Черноморец Одеса. Той изигра цял мач за новия си клуб в контролата срещу полския Лехия Гданск, завършила 0:0.

Двубоят бе разделен на две полувремена от по 30 минути. Интересно е, че първото положение в срещата се откри именно пред бившия футболист на Левски. В петата минута той получи подаване на около 20 метра от вратата, след което стреля, но ударът му премина над вратата. Най-чистата възможност за украинците също дойде след удар на Цонев. В 24-та минута той стреля мощно от наказателното поле, но вратарят на поляците спаси.

След почивката съставите не бяха променени и логично умората си каза думата, което доведе и до липса на сериозни шансове за гол. Очаква се скоро дебют за Черноморец Одеса да направи и друг бивш играч на Левски Мартин Петков.

Зизу преди Байерн: Няма да е лесно, но Реал си е Реал