Челси иска Павар от Байерн Мюнхен

Челси иска Павар от Байерн Мюнхен

Французинът има договор до 2024 година

Челси не се е отказал от идеята да привлече в редиците си защитника на Байерн (Мюнхен) Бенжамен Павар, твърди "Билд". Лондончани искаха този играч още през лятото, но тогава до сделка не се стигна. На "Стамфорд Бридж" обаче обмислят да отправят нова оферта за френския национал през следващото лято.

Договорът на Павар изтича през 2024 година и за момента няма споразумение с Байерн за подновяването му. Ако ситуацията не се промени до края на сезона, баварците сериозно ще се замислят да го продадат, за да не го изпуснат без пари след изтичане на договора му.

26-годишният защитник бе привлечен в Байерн от Щутгарт срещу 35 милиона евро през 2019 година и бързо се превърна във важен играч за клуба. Той е изключително полезен, защото може да играе на всяка позиция в отбраната. От началото на сезона французинът е използван основно като десен бек, като има 11 мача и 2 гола на сметката си.

Арсенал с трансферен удар по Тотнъм

"Артилеристите" посягат към Еберечи Езе

Треньорът на АЗ (Алкмаар) хвали Левски

Ние сме тук, за да вземем добър резултат преди реванша в Нидерландия

Ширър с критики към Исак

Само налива масло в огъня, обяви легендата

Прогноза: Бодьо взима аванс преди реванша с Щурм

Двубоят е от плейофите на Шампионска лига

Лоши новини за Арсенал: Хаверц с нова контузия

Травмата изважда германеца за неопределен към момента срок от игра

Коло Муани отказва оферти и чака Ювентус

Французинът е ясно решил да се завърне при “бианконерите”

Гуардиола разясни избора си за капитан на Ман Сити

Бернардо Силва ще носи капитанската лента през сезона

Официално: Рома привлече крило от Астън Вила

За първи път в историята на клуба за него ще играе футболист от Ямайка

Марсилия спазари втория побойник от съблекалнята

Джонатан Роу последва пътя на Адриен Рабио