Халф на Юве пропуска началото на сезона

Халф на Юве пропуска началото на сезона

Уестън Макени получил контузия в рамото

От Ювентус потвърдиха, че халфът Уестън Маккени е получил контузия в лявото си рамо по време на тренировъчния лагер на отбора в САЩ.

В изявлението на сайта на клуба се казва още, че американският национал ще започне реабилитация и ще трябва да тренира на индивидуален режим три седмици. Оттам също така разкриха за травмата на младото крило Марли Аке, който заради фрактура в десния си крак ще отсъства около два месеца.

Междувременно, за днес е планиран прегледът на полузащитника Пол Погба, след който ще стане ясно дали той ще прибегне до операция на контузеното си коляно, или не. На “бианконерите” им остава още една предсезонна контрола - срещу Атлетико Мадрид в неделя, а на 15 август е първият официален мач за кампанията - домакинството на Сасуоло.

 

Гарначо напуска Манчестър Юнайтед, но иска да остане в Англия

От Леверкузен проявяват много сериозен интерес към аржентинеца

НА ЖИВО: ПСЖ – Атлетико (Мадрид) 0:0

Гледайте и следете тук първия голям мач от Световното клубно първенство

В Испания: Барселона с нечуван апел към Ла Лига

Каталунците с историческа молба за финансовия феърплей

Ювентус дава нов договор на младата си звезда

Ювентус предприема стъпки за удължаване на договора на Кенан Йълдъз

Наполи връща Джон Дюран в Европа?

Нападателят може бързо да приключи с авантюрата си при Ал Насър

Милан се прицели в Гранит Джака

Многобройни източници потвърждават за нови разговори между Милан и Байер Леверкузен за Гранит Джака, който е отворен за трансфер на "Сан Сиро"

Монтоливо: Не уважавам Гатузо

Новият селекционер на Италия много бързо получи първата си открита атака

Монако и Барселона отново преговарят за Ансу Фати

Ръководствата на Монако и Барселона подновиха преговорите за Ансу Фати

ОФИЦИАЛНО: Рино Гатузо пое Италия

Италианската футболна федерация официално потвърдиха назначаването на Дженаро Гатузо за треньор на местния национален тим