Скандал разтърси Спортинг преди мача с Левски

Скандал разтърси Спортинг преди мача с Левски

Двама от титулярите в обтегнати отношения, треньорът пред дилема

Скандал между голмайстора на Спортинг (Лисабон) Лиедсон и лявото крило Яник Джало е причината за смяната на двамата играчи на почивката при равенството 1:1 срещу гостуващия Насионал в неделя за първенство, съобщава "О'Жого".

Нападателят на няколко пъти се скарал на съотборника си през първото полувреме заради негови неточни отигравания, а в последствие двамата влезли в сериозна словесна конфронтация в съблекалнята.

Старши треньорът Пауло Серджо се опитал да успокои Лиедсон и Джало, но не успял и затова решил да ги замени, за да запази спокойствието в отбора на терена през второто полувреме.

Според информацията на "О'Жого" двамата футболисти ще бъдат наказани дисциплинарно, въпреки че от клуба отрекоха за подобен скандал.

"Нищо не се случило между мен и Яник", категоричен е Лиедсон.

"Това са пълни глупости. Подобни новини имат за цел да дестабилизират положението в отбора", бе комeнтарът на Джало.

Пауло Серджо все още не е решил дали да заложи на двамата футболисти за мача от Лига Европа срещу Левски в четвъртък, или да пусне като титуляри срещу българите техните смени Карлос Салейро и Диого Саломао, които се представиха на добро ниво, след като влязоха в игра срещу Насионал.

Реал (Мадрид) продаде млад бранител на Алавес

Става на въпрос за Юсеф Енрикес

Радост на "Бернабеу": Операцията на Белингам е преминала успешно

Той трябваше да претърпи интервенция на лявото рамо

Лацио обясни какво е състоянието на Сари

Новините за него за радост са добри

Теди Шерингам: Рашфорд не заслужава трансфер в Барселона, надявам се сделката да се провали

Бившият нападател на Юнайтед е огорчен от поведението на Маркъс

НА ЖИВО: Динамо (Минск) – Лудогорец 0:1

Гледайте и следете тук реванша в Унгария

Голямата новина е факт! Ямал преподписа с Барса, взе 10-и номер

Той преподписа до 2031 година с клуба

Винисиус Жуниор подготвя шумен купон по случай рождения си ден

Една от големите звезди на Реал (Мадрид) няма да се пощади

Исак остава приоритет за селекцията на Ливърпул, Екитике е втора опция

Английският шампион не се отказва от голмайстора на Нюкасъл

Байерн прати втора оферта за Волтемаде, но Щутгарт отново отказа

Предложението е било на стойност 50 милиона евро