Спортът по телевизията днес

Вижте пълната тв програма тук

Спортът по телевизията днес

05.00 НХЛ, "Вегас" - "Едмънтън" МАХ Спорт 2
08.30 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 2
08.50 Ски скокове: Световна купа в Зао, малка шанца, жени Евроспорт 1
11.00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Венген, слалом, първи манш, мъже Евроспорт 1, БНТ 3
11.20 Северна комбинация: Световна купа в Клингентал, голяма шанца, мъже Евроспорт 2
12.15 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Санкт Антон, супер Г, жени Евроспорт 1
13.15 Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже Евроспорт 2
13.30 "Сасуоло" - "Лацио" МАХ Спорт 3
13.30 Баскетбол, "Гранада" - "Реал" Диема спорт
13.30 Баскетбол, "Бетис" - "Обрадойро" Нова спорт
14.00 "Лил" - "Троа" Диема спорт 3
14.00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Венген, слалом, втори манш, мъже Евроспорт 1, БНТ 3
14.15 Северна комбинация: Световна купа в Клингентал, 10 км, мъже Евроспорт 2
14.45 Снукър: "Лондон Мастърс", финал Евроспорт 2
15.00 "Хетафе" - "Еспаньол" МАХ Спорт 4
15.30 "Фортуна" - ПСВ "Айндховен" МАХ Спорт 1
15.30 Биатлон: Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени Евроспорт 1
16.00 "Удинезе" - "Болоня" МАХ Спорт 3
16.00 "Нюкасъл" - "Фулъм" Диема спорт 2
16.00 "Челси" - "Кристъл Палас" Диема спорт
16.00 "Реймс" - "Ница" Диема спорт 3
16.30 Ветроходство: Оушън рейс, Аликанте Евроспорт 1
17.00 "Рейнджърс" - "Абърдинй" Ринг
17.15 "Алмерия" - "Атлетико" МАХ Спорт 4
17.45 "Грьонинген" - "Фейенорд" МАХ Спорт 1
18.00 Баскетбол, "Мурсия" - "Барселона" Нова спорт
18.00 Ски бягане: Зимна универсиада в Лейк Плесид, спринт, мъже и жени Евроспорт 2
18.05 "Монако" - "Аячо" Диема спорт 3
18.30 "Тотнъм" - "Арсенал" Диема спорт 2
19.00 "Аталанта" - "Салернитана" МАХ Спорт 3
20.00 НБА, "Детройт" - "Ню Йорк" Диема спорт
20.00 "Бенфика" - "Спортинг" Ринг
20.00 НФЛ, мач от лигата МАХ Спорт 2
20.30 "Реал" - "Барселона" Би Ти Ви Екшън
20.30 "Янина" - "Панатинайкос" Диема спорт 3
20.45 Снукър: "Лондон Мастърс", финал Евроспорт 1
21.45 "Рома" - "Фиорентина" МАХ спорт 3
21.45 "Рен" - ПСЖ Диема спорт 2
22.30 "Порто" - "Фаламикао" Ринг
22.30 НБА, "Чикаго" - "Голдън Стейт" Диема спорт
23.00 Голф: PGA тур, Открито първенство на Хавай, четвърти ден Евроспорт 2
23.20 НФЛ, мач от лигата МАХ Спорт 2
02.00 Тенис: Открито първенство на Австралия, първи кръг Евроспорт 1
03.00 Тенис: Открито първенство на Австралия, първи кръг Евроспорт 2