Фетел не се притеснява от изоставането от Мерцедес

Фетел не се притеснява от изоставането от Мерцедес

Германецът смята, че болидът на Ферари може да се подобри още

 Пилотът на Ферари Себастиан Фетел не е обезпокоен от преднината на Мерцедес в петъчните тренировки преди първото състезание от сезон 2017 в Австралия. Германецът записа второ време след Люис Хамилтън, който е пред него с малко над половин секунда. 

"Балансът на машината още не е толкова добър, както ми се иска и затова мисля, че можем да направим голяма крачка напред. Целият първи ден мина добре, но имахме и малки неприятности на първата тренировка и това ни коства време за трасето."

"Автомобилът още не е толкова добър, както може да бъде. Болидът не се е променил много от тестовете в Барселона. Все още можем да се подобрим", заяви Фетел

Антонели продължава с доминацията и взе полпозишъна на "Силвърстоун"(ВИДЕО)

Пилотите на Ферари тръгват втори и трети в неделя

Кими Антонели спечели спринта на "Силвърстоун", Хамилтън втори

Андреа Кими Антонели спечели спринтовото състезание за Голямата награда на Великобритания

Хамилтън спечели спринта на “Силвърстоун”(ВИДЕО)

Седемкратният световен шампион остави зад гърба си Кими Антонели

Цолов стартира от трета редица на Силвърстоун (ВИДЕО)

Българският пилот на Кампос Рейсинг влиза в уикенда с две точки изоставане от Габриеле Мини

Хамилтън: Няма да се откажа, докато не спечеля осмата титла

Люис Хамилтън обеща пред родна публика, че няма да спре, докато не стигне до рекордната осма титла във Формула 1

Човекът, който опроверга информацията за Цолов във Формула 1 обяви тестове с болид от Формула 1

Българинът все по-близо до мечтата