Формула 1: Ръсел най-бърз във втората свободна тренировка в Канада

Формула 1: Ръсел най-бърз във втората свободна тренировка в Канада
Източник: БГНЕС

Световният шампион Макс Верстапен с "Ред Бул" даде най-добро време в първата сесия

Британецът Джордж Ръсел бе най-бърз във втората свободна тренировка за Гран При на Канада във Формула 1.

Пилотът на Мерцедес записа обиколка за 1:12.123 минута. Втори и трети финишираха Ландо Норис (Макларън) и Андреа Кими Антонели също с Мерцедес.

Световният шампион Макс Верстапен с "Ред Бул" даде най-добро време в първата сесия на пистата Жил Вилньов в Монреал, но във втората остана едва девети, една позиция след Люис Хамилтън с Ферари.

Шарл Льоклер от Ферари пропусна втората сесия, след като катастрофира в първата, оставяйки на механиците много работа за ремонт на колата.

Лидерът в генералното класиране Оскар Пиастри даде шесто време във втората тренировка.

Пиастри води пред Ландо Норис с 10 точки в генералното класиране на Формула 1 след девет от 24-те кръга на сезона.

Хамилтън: Кадилак направи правилния избор за пилоти

Седемкратният световен шампион Люис Хамилтън похвали отбора на Кадилак за избора му на пилоти за неговият дебютен сезон във Формула 1

Шефът на Макларън обясни размяната на Монца между Пиастри и Норис

Главният изпълнителен директор на Макларън Зак Браун коментира лаконично размяната на позициите на пилотите на тима в Гран При на Италия на “Монца” в неделя

Напрежението в Макларън не е стигнало след объркването на Монца

Макс Верстапен се върна на най-високото стъпало на подиума с убедителна светкавична победа от старта до финала в Монца, но след състезанието всички говореха за вътрешните напрежения в отбора на Макларън

Никола Цолов говори сред свои снимки в галерия Good Point

Автомобилната звезда със специална пресконференция на 16 септември в София

Хамилтън най-накрая е бил доволен от колата на "Ферари"

7-кратният световен шампион Люис Хамилтън за втори пореден ден заяви, че е доволен от колата на Ферари на „Монца“

Формула 1: Верстапен ликува на „Монца“(ВИДЕО)

Нидерландецът спечели Гран при на Италия във Формула 1

Люис: Страхотно е да си на Монца като пилот на Ферари

Хамилтън завърши 5-и в квалификацията, но ще стартира от 10-а позиция

Ферстапен спечели квалификацията на "Монца"

До нидерландеца ще застане Ландо Норис

Ландо Норис над всички и в последната тренировка на „Монца“

Шарл Льоклер с второ време преди Гран при на Италия във Формула 1