Хамилтън: Сега съм още по-амбициран

Хамилтън: Сега съм още по-амбициран

7-кратният световен шампион все още се цели в рекордна осма титла

Седемкратният световен шампион във Формула 1 - Люис Хамилтън предупреди съперниците си, че сега е много по-амбициран в сравнение с предишни сезони. Британският пилот ще започне през март 17-ия си сезон във Формула 1. 

“Помня колко се вълнувах, когато видях първия ми картинг, който стоеше опакован в дневната ни. Видях без нашите да знаят и след това трябваше да се направя на изненадан, когато ме повикаха, за да ми го покажат. От първия момент, в който се качих на този карт, се почувствах като едно с него. Знаех, че съм създаден за това, знаех, че съм много силен, много по-силен и амбициран от другите деца", сподели пилотът на Мерцедес.

"Тази амбиция и желание за успехи са у мен от първия ми ден в спорта и все още е тук. Тогава много исках да успея, днес съм още по-амбициран", доплъни той.

Отборът на Мерцедес ще представи новия си болид за сезон 2023 във Формула 1 на 15 февруари. Събитието ще бъде на “Силвърстоун”.

Леклер: Ще се борим за възможно най-доброто класиране

Пилотът на Ферари посочи целта пред отбора

Фетел се връща във Формула 1, но не като пилот

Четирикратният шампион във Формула 1 Себастиан Фетел заяви, че може да си представи бъдеща роля в спорта, но изключи възможността за завръщане като пилот.

Историята показва, че Оскар Пиастри ще стане шампион

Традицията в последното десетилетие и половина сочи така

Верстапен: Няма да вземем още победи през сезона

Световният шампион във Ф1 обясни, че само може да се ядосва

Ралф Шумахер очаква Хамилтън да се откаже в края на годината

Бившият пилот във Формула 1 Ралф Шумахер заяви, че може да си представи Люис Хамилтън да слага край на своята кариера в края на настоящия сезон

Ландо Норис направи равносметка относно битката за титлата

Британецът изостава с 9 точки от съотборника си Оскар Пиастри

Цунода чупи антирекорди в Ред Бул

Сезон 2025 изобщо не се развива добре за Юки Цунода, който заема едва 18-о място в генералното класиране

Във Ферари не са били сигурни, че Леклер въобще ще завърши в Унгария

Състезанието за Гран При на Унгария се превърна в истински кошмар за Шарл Леклер

Андреа Стела: Различните стратегии бяха правилно решение

Макларън постигна двойна победа на “Хунгароринг”