Мик Шумахер: С татко щяхме да се разбираме отлично

Мик Шумахер: С татко щяхме да се разбираме отлично

Пилотът на Хаас с емоционални мисли в документалния филм за своя баща

 Пилотът на отбора "Хаас" във Формула 1 Мик Шумахер за първи път говори толкова откровено за баща си в документалния филм за Михаел Шумахер, чиято премиера бе в платформата за онлайн филми "Нетфликс".

"Сега с баща ми щяхме да се разбираме изключително добре, тъй като говорим един и същи език - този на пилотите. Имаме много какво да си кажем. Много голяма част от времето си мисля какво щеше да бъде да мога да споделя мисли с него. Бих дал всичко, за да си поговорим", казва Мик във филма.

Михаел Шумахер продължава да се възстановява от тежка травма на главата, след като падна при каране на ски в Алпите през декември 2013 година.

 
Формула 1 с три нови спринта през 2026г.

От Формула 1 обявиха календара за спринтовите състезания през 2026 г., които ще бъдат 6 на брой

Хамилтън: Кадилак направи правилния избор за пилоти

Седемкратният световен шампион Люис Хамилтън похвали отбора на Кадилак за избора му на пилоти за неговият дебютен сезон във Формула 1

Шефът на Макларън обясни размяната на Монца между Пиастри и Норис

Главният изпълнителен директор на Макларън Зак Браун коментира лаконично размяната на позициите на пилотите на тима в Гран При на Италия на “Монца” в неделя

Напрежението в Макларън не е стигнало след объркването на Монца

Макс Верстапен се върна на най-високото стъпало на подиума с убедителна светкавична победа от старта до финала в Монца, но след състезанието всички говореха за вътрешните напрежения в отбора на Макларън

Никола Цолов говори сред свои снимки в галерия Good Point

Автомобилната звезда със специална пресконференция на 16 септември в София

Хамилтън най-накрая е бил доволен от колата на "Ферари"

7-кратният световен шампион Люис Хамилтън за втори пореден ден заяви, че е доволен от колата на Ферари на „Монца“

Формула 1: Верстапен ликува на „Монца“(ВИДЕО)

Нидерландецът спечели Гран при на Италия във Формула 1

Люис: Страхотно е да си на Монца като пилот на Ферари

Хамилтън завърши 5-и в квалификацията, но ще стартира от 10-а позиция

Ферстапен спечели квалификацията на "Монца"

До нидерландеца ще застане Ландо Норис