Петров и Глок с наказания преди старта

Петров и Глок с наказания преди старта

Пилотът на Рено Виталий Петров бе наказан да стартира с пет места по-назад в утрешното Гран При на Италия, заради препречване на Тимо Глок по време на днешната квалификация на "Монца".

Пилотът на Рено Виталий Петров бе наказан да стартира с пет места по-назад в утрешното Гран При на Италия, заради препречване на Тимо Глок по време на днешната квалификация на "Монца".

 
Руснакът се класира 15-ти след днешната сесия, но наказанието му означава, че той ще започне утре от 20-та позиция.
 
Германецът Глок, който приключи днешната квалификация на 21-то място, също бе наказан с пет места и ще започне от последната позиция на решетката на "Монца".
 
Пилотът на Върджин бе наказан, тъй като се наложи смяна на скоростната кутия на неговия автомобил.
Босът на Мерцедес позволи на отбора да преговаря с Макс Верстапен

Продължават да се носят слухове, че настоящият шампион във Формула 1 Макс Ферстапен вероятно ще напусне „Ред Бул“ в края на сезона, въпреки че договорът му е до 2028 година, според La Gazzetta dello Sport

Ландо Норис: Мечтаех за този момент

Чувството е отлично, радва се Хюлкенберг

Пълно класиране във Формула 1

Норис навакса 8 точки от лидера Пиастри

Хаос на "Силвърстоун" и триумф на Норис (ВИДЕО)

Нико Хюлкенберг с първи подиум в кариерата

Прекратиха състезанието на "Силвърстоун" от Формула 3, Цолов остана 20-и (ВИДЕО)

Българинът тръгна от първа позиция, но дъждът обърка тотално надпреварата

Верстапен тръгва първи на „Силвърстоун“(ВИДЕО)

Четирикратният световен шампион изпревари Оскар Пиастри и Ландо Норис

Льоклер над всички на Силвърстоун в последната тренировка

Пилотът на Ферари Шарл Льоклер направи силна заявка преди квалификацията за Гран При на Великобритания

Хорнер: Макс иска да остане в Ред Бул и през 2026г.

Директорът на отбора на Ред Бул от Формула 1 Кристиан Хорнер заяви, че Макс Верстапен възнамерява да остане в тима и за следващата година, въпреки спекулациите за преминаване в Мерцедес,

Ландо Норис най-бърз във втората свободна тренировка на „Силвърстоун“

Пилотът на Макларън бе над всички преди Гран При на Великобритания във Формула 1