Верстапен най-бърз в първата тренировка в Сингапур

Верстапен най-бърз в първата тренировка в Сингапур

Льоклер изненадващо остана предпоследен

 Макс Верстапен от отбора на „Ред Бул“ даде най-добро време в първата свободна тренировка за Гран при на Сингапур.

Втори остана Себастиан Фетел с „Ферари“, а неговият съотборник Шарл Льоклер остана предпоследен и само с направени 12 обиколки.
 
Люис Хамилтън от „Мерцедес“ завърши трети, следван от съотборника си Валтери Ботас. Финландецът изпусна завой и се блъсна странично в огражденията, което сложи край на сесията и доведе до вдигането на червен флаг.
 
 
Пети се нареди Алекс Албън с Ред Бул, следван от Нико Хюлкенберг с Рено, Карлос Сайнц и Ландо Норис. „Топ 10“ допълниха двата пилота на Торо Росо – Даниил Квят и Пиер Гасли.
Верстапен: Заложих всичко на старта срещу Пиастри

Нидерландецът триумфира на Имола

Норис: Добро състезание за нас; Ред Бул бяха твърде добри

Ландо остана втори на подиума на Имола

Лекция на Верстапен му донесе триумф на Имола

Световният шампион победи двата пилота на Макларън за трети пореден успех в Емилия-Романя

Пиастри тръгва първи в Гран при на Емилия-Романя, тежки катастрофи белязаха квалификацията (ВИДЕО)

Състезанието в неделя е от 16:00 часа

Верстапен: Бъдещото ми зависи от следващите състезания

Нидерландецът говори преди Гран при на Емилия-Романя

Пиастри и Норис спечелиха двойна победа за Макларън в първата тренировка в Италия

Карлос Сайнс даде трето време за Уилямс

Цолов с 12-то време в единствената тренировка на Имола

Българският пилот във Формула 3 Никола Цолов даде 12-то време на тренировката от третия състезателен уикенд за сезон 2025, който се провежда на пистата „Имола“

Хамилтън няма търпение да кара за Ферари пред италианска публика

Люис Хамилтън призна, че е развълнуван да кара първото си състезание за Ферари в Италия, но каза, че концентрацията му остава същата, както за всеки друг уикенд

Очаква ли ни раздяла между Кристиан Хорнър и Ред Бул?

Шефът забърка серия от скандали около отбора