Барези: Много ни накарахте да страдаме през 90-те години

Барези: Много ни накарахте да страдаме през 90-те години

Меси и Роналдо са извънземни

 Легендарният защитник на Милан - Франко Барези беше гост в предаването Шоуто на Слави по bTV. Той говори за славното американско лято и за любимия си Милан.

 
"През 90-те години ни карахте да страдаме много. Победихме ви на полуфинала на световното в САЩ 94, но тогава имахме и необходимата доза късмет. Помня всички Ваши играчи от това време", заяви Барези.
 
 
- Кой сега е най-добрият футболист?
- Трудно ми е да избера между Меси и Роналдо. Двамата от дълги години са много добри, направо са извънземни.
 
 
- Кой е най-добрият защитник?
- Има доста добри защитници. централните защитници на Барселона и Реал Мадрид са доста добри. за успешен футбол винаги е трябвало да имаш добри защитници.
 
 
- Как се насочихте към Милан?
- Започнах на 14 години. На 18 години преминах в първия отбор. Бях благодарен на тима си. Сега има много интереси във футбола и е трудно даден футболист да се задържи години на ред в един отбор.
 

Предстои сблъсък между Милан и Лудогорец, Вашето мнение.
 
Не трябва да подценяваме Лудогорец. Те играят успешно в Европа и трябва да се внимава с тях. Милан не е в най-добрата си форма.
 

Защо Италия не се класира за световното?
- Голямо е разочарованието от този факт. Трябва да направим анализ, според мен трябва да се промени системата. 
Крушарски: За мен в българския футбол има реална конкуренция

„Театърът вече става интересен“, заяви босът на Локомотив (Пловдив)

Владо Манчев: ЦСКА прави правилните стъпки

Левски е фаворит за титлата, но битката с Лудогорец ще е тежка

Легенда със суперлативи за федерацията ни по тенис

Световната тенис легенда Илие Настасе ще открие днес Общото събрание на Българската федерация по тенис, което се проведе в Русе.

Коуто: ЦСКА 1948 е отбор, който се бори за челните позиции и за титлата

Португалецът даде интервю пред клубните канали

Веласкес: Левски показва много добър футбол

„Още една контрола - тренировка за нашия отбор срещу един отбор, който играе важна роля в местното първенство.“

Бивш шеф в ЦСКА: С новия стадион ще има осезаемо домакинско предимство

Стоян Орманджиев даде интервю с тениска в подкрепа на Любо Пенев