Реал Сосиедад спечели инфарктно с 3:2 (ВИДЕО)

Взеха трите точки от Селта

Реал Сосиедад спечели инфарктно с 3:2 при гостуването си на Селта в мач от първия кръг на Ла Лига. “Небесносините” на Хуан Карлос Унсуа на два пъти повеждаха, но в последните десет минути допуснаха две попадения, като едното от тях падна след несъществуваща дузпа.

По-напористата игра на домакините в началото на мача донесе гол в средата на полувремето. В 22-ата минута новото попълнение на галисци Макси Гомес откри резултата след чудесна комбинация с Пионе Систо и Дани Вас. В 32-ата Микел Оярсабал изравни след подарък на вратаря Серхио Алварес.

В 51-ата Макси Гомес вкара нов гол, с който изведе Селта напред. Уругваецът беше на точното място след неразбория при корнер. Натискът на “чури урдин” донесе изключителен обрат в последните десет минути. В 80-ата Хуанми изравни след подаване на Вилиан Жозе. В 87-ата самият Жозе се разписа за 2:3 от дузпа. Нарушението беше на Джони Родригес срещу Карлос Вела, като повторенията показаха, че е извън наказателното поле.
Атлетико (Мадрид) взе жизненоважния тест срещу баските от Билбао (ВИДЕО)

Отборът на Чоло Симеоне спечели с 3:1

Подписването на постоянни договори с Кансело и Феликс вече не е приоритет перд Барса

Това разкрива испанският вестник "Спорт"

Фалкао си тръгва от Райо Валекано след края на сезона

Колумбиецът се разделя с тима

Жирона надделя над Лас Палмас и излезе втори в Ла Лига

Хитът в Ла Лига не допусна изненада

Реал с крачка по-близо до титлата (ВИДЕО)

"Кралете" ликуват в Сан Себастиан и с резервите

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)