Ужас за Севиля! Загуби и от Райо у дома и продължава да пропада (ВИДЕО)

Андалусийци отново разочароваха

Севиля загуби от Райо Валекано с 0:1 на „Рамон Санчес Писхуан“ в мач от 12-ия кръг на Ла Лига. Единственото попадение в срещата бе дело на Алваро Гарсия.

Мачът започна с натиск на гостите от Мадрид. Така се стигна до 25-ата минута, когато Серхио Камейо излезе един на един срещу стража на Севиля Марко Дмитрович, но не успя да насочи прецизно топката и стражът отрази.

След рикошет в 47-ата минута топката се озова в краката на Унай Лопес, който стреля от границата на наказателното поле, но неговият удар бе отразен от вратаря на Севиля.

След центриране в 57-ата минута Ерик Ламела засече топката с едно докосване, но Столе Димитриевски показа зашеметяващ рефлекс и отрази.

Алваро Гарсия стреля от границата на наказателното поле в долния десен ъгъл на вратата, пазена от Дмитрович, не оставяйки никакъв шанс за сръбския страж в 62-ата минута – 1:0 в полза на Райо Валекано.

Гарсия имаше възможност да удвои аванса на своя тим в 79-ата минута, но неговият изстрел бе блокиран от бранител на Севиля.

Жоан Жордан стреля директно от пряк свободен удар в 83-ата минута, но неговият удар премина встрани от вратата на Райо.

След този успех мадридският тим заема 8-о място във временното класиране в Ла Лига с актив от 18 пункта, докато пропадането за Севиля продължава, като отборът е на 16-а позиция с 10 точки.

Атлетико (Мадрид) взе жизненоважния тест срещу баските от Билбао (ВИДЕО)

Отборът на Чоло Симеоне спечели с 3:1

Подписването на постоянни договори с Кансело и Феликс вече не е приоритет перд Барса

Това разкрива испанският вестник "Спорт"

Фалкао си тръгва от Райо Валекано след края на сезона

Колумбиецът се разделя с тима

Жирона надделя над Лас Палмас и излезе втори в Ла Лига

Хитът в Ла Лига не допусна изненада

Реал с крачка по-близо до титлата (ВИДЕО)

"Кралете" ликуват в Сан Себастиан и с резервите

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)