Андерсон изтърва дузпа в дебюта си за Интернасионал (ВИДЕО)

Андерсон изтърва дузпа в дебюта си за Интернасионал (ВИДЕО)

26-годишният можеше да впечатли само 10 минути, след като стана от пейката

Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед Андерсон пропусна дузпа в своя дебют за бразилския Интернасионал. 
 
26-годишният, който спечели наградата „Златно момче” през 2008 г., можеше да впечатли само 10 минути, след като стана от пейката, но не успя да реализира 11-метров наказателен удар в двубоя срещу Крузейро. 
 
Андерсон пристигна на „Олд Трафорд” от Порто през 2007 г. и беше определян като „новия Роналдиньо” от феновете и специалистите по Европа. 
 

Въпреки това, след редица контузии и кондиционни проблеми през седмте си години с „червените дяволи”, Андерсон беше пуснат да отиде в Порту Алегре, присъединявайки се към Интернасионал със свободен трансфер миналия месец.  

Кралят на Испания даде титлата маркиз на Рафаел Надал

Фелипе VI удостои тенисиста с благородническата титла

Близък приятел на Синер загина в зловеща катастрофа

Тобиас Тапейнер е бивш тенисист и треньор по тенис

Тотото ни кани да спортуваме и чистим Витоша

Държавно предприятие „Български спортен тотализатор“ и Столична община – район „Витоша“ канят на вдъхновяваща инициатива, посветена на спорта, природата и добрия пример:

Емил Велев за Беер Шева: За малко не станаха шампиони, 70:30 са шансовете на Левски

Емил Велев говори пред Дарик, минути след като стана ясен жребият на Левски в Лига Европа

Роналдо подари фланелка на Доналд Тръмп

Петкратният носител на "Златната топка" Кристиано Роналдо подари на президента на САЩ Доналд Тръмп фланелка на националния отбор на Португалия с неговото име и личен автограф, съобщават от футболната федерация на страната.

Димитър & Христо се включват в състезание по планинско бягане

Богата фестивална програма в третото издание на Troyan Run – По стъпките на Левски

Салернитана иска отлагане на мач заради хранително натравяне

Футболисти и служители на италианския клуб бяха хоспитализирани

Стоичков хвали Бекъм за Интер Маями

Българската футболна легенда Христо Стоичков изрази публично възхищението си от работата на Дейвид Бекъм с клуба Интер Маями

Стоичков рамо до рамо с Роналдо и Кемпес

Камата чака с нетърпение старта на Световното клубно първенство