Босът на Лудогорец стана баща на близнаци

Босът на Лудогорец стана баща на близнаци

Честито!

Собственикът на Лудогорец (Разград) Кирил Домусчиев от вчера е горд татко на две рожби – Петър и Донна. Половинката му Ирина Ивановна го дари с близнаците.

Чаровната дама, която е от руски произход, е добре, както и двамата наследници. Кирил и Ирина имат и по-голямо дете, което дълго време живееше в Испания при майка си.

Тя е родена на 12 септември 1965 година и отдавна е опората на Домусчиев в бизнеса. Още навремето тя е част от управата на фирмите на олигарха, свързани с морския бизнес.

Новородените са в добро състояние и вече радват родителите си. Събитието се превърна в празник в Лудогорец, който продължава подготовката си в Турция.

Изпълнителният директор на клуба Ангел Петричев купи елитно червено вино и почерпи футболисти и треньори с по една чаша, лично от името на Кирил Домусчиев.

Футболен съдия пребит от агенти на ГДБОП

Проснали го с електрошок, той е със счупена челюст и рамо, търсили наркотици и оръжие

Права за Назоваване на Стадиони с Имена на Криптовалути? По-възможно от Всякога

Kрипто вече не е само финансово любопитство, a e пълноправна социална и икономическа сила

Лудогорец отвори вратите на стадиона си за малки, големи и пораснали деца

В Разград отпразнуваха по шампионски Деня на детето - 1 юни.

Цигуларка с лодка и обра овациите на Европейското по гребане в Пловдив

Първата лодка, достигнала своята финална цел на Европейско първенство по гребане за мъже и жени в Пловдив, донесе много емоции на зрителите на гребната база.

Рома със скандални разкрития за падението на Дзаниоло

Клубът подкрепи юношите си, футболистът пое отговорност

Лудогорец празнува 80 години с шоу

Българският футболен шампион Лудогорец (Разград) ще чества 80-годишния си юбилей с демонстративен мач между легендарни играчи и шоу програма, обявиха "орлите".

Обвинение в убийство за мъжа, врязал се във феновете на Ливърпул

Това съобщиха от полицията в Мърсисайд

Георги Петков: Наех охрана след мача с Левски през 2013 (ВИДЕО)

Куп култови истории разказа 49-годишният вратар

Арестуваха причинилия кошмара в Ливърпул (ВИДЕО)

Британският премиер с послание след ужасяващия инцидент